Roberto Cavalli - wysokiej jakości odzież i obuwie 

Jak w świecie mody niejednokrotnie bywa, historia domu mody Roberto Cavalli sięga słonecznych Włoch. Zazwyczaj historia projektantów rozpoczyna się stwierdzeniem, że był on dzieckiem imigrantów lub innej biedoty, zupełnie nie związaną z przestrzenią artystyczną. W tym przypadku tak nie jest. Roberto Cavalli pochodzi z rodziny o głębokich korzeniach artystycznych, przez co jego zainteresowanie przemysłem kreatywnym i projektowanie własnych, niebanalnych kolekcji wydaje się być czymś absolutnie naturalnym. Początki marki własnej Roberto Cavalli - wysokiej jakości odzież i obuwie będące wizytówką projektanta, sięgają lat 70’tych ubiegłego stulecia. Przez te wszystkie lata udało się mu zbudować niebanalną markę, która wiele razy zaskoczyła swoich klientów nowatorskimi projektami. 

Komu dedykowana jest marka Roberto Cavalli? 

Początkowo odbiorczyniami marki były kobiety. Jak często się zdarza, projekty stylowych kreacji nosiły gwiazdy podczas swoich najsłynniejszych wyjść lub wyjątkowych okazji. Dość wspomnieć o tym, że Shakira miała na sobie kostiumy zaprojektowane przez Roberto Cavalli na swoje pierwsze światowe tournee. Oczywiście to nie jedyny target, dzisiaj to komu dedykowana jest marka Roberto Cavalli, zależy od zasobności portfela. Do marki należą bowiem także kolekcje męskie oraz młodzieżowa, które także ciesżą się niesłabnącym zainteresowaniem. Poza ubraniami, marka posiada w swojej ofercie szeroki wybór dodatków i akcesoriów jak i naturalnie - zapachów.  

Najpopularniejsze zapachy marki Roberto Cavalli 

Od wielu już lat, klienci mają swój kanon zapachów, które wybierają i które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Pewne zapachy obrastają wręcz do postaci legendy, zwłaszcza, jeśli do ich używania przyznają się znane osobistości ze świata - artystycznego najlepiej, gdyż ten najwdzięczniejsze stanowi tło dla towarów luksusowych. Tak jest w przypadku wszelkich zapachów z wyższej półki, dotyczy to także produktów Roberto Cavalli. Projektant posiada niemałe grono swoich fanów, przez co najpopularniejsze zapachy marki Roberto Cavalli znane są właściwie na całym świecie. Do tych najpopularniejszych należy oczywiście Just Cavalli, ale także tak intensywny i intrygujący Paradiso. Pośród mnogości niebanalnych zapachów każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.  

Gdzie kupić produkty Roberto Cavalli online? 

Wielkie marki lubią być obecne jedynie w wyjątkowych miejscach - butiki w przestrzeni całego globu można czasami zliczyć na palcach dwóch rąk, a punkty partnerskie, gdzie można zakupić oryginalne produkty posiadają jedynie ograniczony wybór produktów z poszczególnych kolekcji. Jeśli jednak zastanawiamy się gdzie kupić produkty Roberto Cavalli online, aby nie trzeba było wychodzić z domu, pomocą służą nam oczywiście sklepy internetowe. Naturalnie, marka ma swoją rozbudowaną witrynę, jednak jeśli z jakichś względów nie chcemy tam kupować, możemy znaleźć jedną z wielu platform sprzedających luksusową modę.  

Najpopularniejsze produkty Roberto Cavalli 

Dom mody Roberto Cavalli to przede wszystkim niebanalne projekty połączone z innowacyjnym podejściem do tkanin i ich wykorzystania. Wiele razy Roberto Cavalli wyznaczał trendy w wykorzystaniu materiałów, tworząc wyjątkowe i niezapomniane projekty, które na stałe wpisały się w podręczniki opowiadające historię światowej mody. Najpopularniejsze produkty Roberto Cavalli w każdej kategorii produktowej mogą być nieco inne, ale wszystkie one łączy jedno charakterystyczne logo, którego nie można pomylić z żadnym innym. Tak naprawdę odpowiednio dobrany logotyp stanowi o sukcesie marki - jeśli klienci pokochają logo, to z przyjemnością będą nosić produkty nawet jeśli samo logo będzie ogromne i przesadzone, to może zdobić i stać się przedmiotem pożądania niejednej osoby. 

Co warto kupić na wyprzedaży w Roberto Cavalli? 

Kiedy pragnienie marki i posiadania konkretnego logotypu staje się swego rodzaju obsesją, zaś fundusze nie pozwalają na swobodne zakupy w markowym butiku, trzeba sięgnąć na wyprzedaże, kiedy produkty, oryginalnie występujące w wysokich cenach są nieco bardziej przystępne. W takiej sytuacji - co warto kupić na wyprzedaży w Roberto Cavalli, aby mieć poczucie najlepiej wydanych pieniędzy? Na wyprzedażach zawsze warto pamiętać o swoich potrzebach i wybierać te ubrania, których najbardziej w danej chwili potrzebujemy. Zawsze warto inwestować w modele niebanalne i krótkie serie, które po czasie mogą osiągnąć przyjemne, kolekcjonerskie ceny. Wreszcie - zawsze warto kupować klasykę, ponieważ klasyka unosi się ponad modą. 

Odzież dziecięca Roberto Cavalli 

Przez wiele lat odzież Roberto Cavalli dedykowana była dla dorosłych i to oni byli głównymi odbiorcami marki. Jednak stało się tak, że ludzie, którzy uwielbiali markę jako młodzi, wreszcie założyli rodziny, potrzebowali więc ubrań dla swojego potomstwa. A gdzie ich szukać, jeśli nie w sklepie ulubionej marki? W ten sposób mogłaby wyglądać uproszczona historia tego w jaki sposób powstała odzież dziecięca Roberto Cavalli. Nawet jeśli stało się to inaczej, warto wiedzieć, że ubrania na dla dzieci sygnowane przez markę Roberto Cavalli mogą ubrać już niemowlęta, przez co w sklepie marki może ubrać się dosłownie cała rodzina.

zele-pod-prysznic

ROBERTO CAVALLI Eau de Parfum Żel pod prysznic 150ml

71.58

zele-pod-prysznic

ROBERTO CAVALLI Acqua Żel pod prysznic 150ml

52.67

zele-pod-prysznic

ROBERTO CAVALLI Just Cavalli Man Żel pod prysznic 150ml

21.2

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Serpentine (W) EDP/S 100ML

91.99

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso Assoluto EDP 50ml

127.34

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Just Gold EDP 75ml

132.99

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Nero Assoluto EDP 75ml

153

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso EDP 30ml

114.99

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso Azzurro EDP 50ml

145.77

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso Assoluto EDP 30ml

119.55

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Just EDT 50ml

118.99

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Just Gold EDP 30ml

77.75

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso Azzurro EDP 30ml

116.59

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Essenza EDP 75ml

138.9

Zestawy kosmetyków

ROBERTO CAVALLI Just Cavalli Zestaw kosmetyków

183.75

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso EDP 50ml

156.99

Zestawy kosmetyków

ROBERTO CAVALLI Nero Assoluto Zestaw kosmetyków

214.54

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso Azzurro EDP 75ml

157.9

Perfumy

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda Perfumowana 75 ml

170.51

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Nero Assoluto EDP 50ml

123.5

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Eau de Parfum EDP 30ml

102.71

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Just EDT 75ml

108.29

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Just EDT/S 30ML

88.11

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso Assoluto EDP 75ml

146.82

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Paradiso EDP 75ml

175.5

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Eau de Parfum EDP 50ml

121.68

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Eau de Parfum EDP 75ml

146.05

Perfumy

Roberto Cavalli - Woda Perfumowana

215.9

Perfumy

ROBERTO CAVALLI Just Gold EDP 50ml

150.99