Primark - sklep dla kobiet, mężczyzn i dzieci 

Na rynku jest dostępnych wiele marek, które oferują odzież dla całej rodziny. Chociaż niektórzy klienci bardziej łaskawym okiem patrzą na wyspecjalizowane marki, które oferują odzież dedykowaną tylko określonej grupie klientów. Jednak istnieje cała rzesza ludzi, którzy cenią sobie wygodę, jaką dają zakupy w jednym tylko miejscu, bez niepotrzebnego przemieszczania się pomiędzy sklepami lub centrami handlowymi. Niewątpliwie komfortowe zakupy można dokonać w jednym z wielu sklepów różnych marek, także u nas w kraju, chociaż mieszkańcy zachodnich państw mają wybór zdecydowanie większy. Lubiany przez Polaków na Wyspach Brytyjskich Primark - sklep dla kobiet, mężczyzn i dzieci, nie ma w Polsce stacjonarnego punktu, który można by odwiedzić, aby zrobić zakupy dla całej rodziny. Jeśli jednak bardzo nam zależy na zakupy marek tej sieci - możemy zerknąć na stronę internetową, która oferuje wysyłkę także do Polski. 

Dlaczego warto odwiedzać Primark online? 

W Polsce sieć Primark nie posiada ani jednego stacjonarnego sklepu. Chociaż pojawiły się plotki, jakoby marka planowała otwarcie butiku w Polsce, to ostatecznie ten plan, o ile w ogóle był wcześniej, nie został dotąd zrealizowany. Pewną nadzieję dają ostatnie deklaracje marki, która planuje otworzyć duży sklep w Warszawie, który ma się pojawić już na wakacjach w roku 2020. Do tego czasu chętnym na zakupy muszą wystarczyć sklepy za granicą i strona internetowa samej marki jak i partnerów prowadzących sprzedaż odzieży. Czasami jednak warto odwiedzać macierzystą stronę sklepu, a powodów dlaczego warto odwiedzać Primark online jest wiele - od częstych aktualizacji nowych kolekcji aż po chwilowe okazje i krótkie obniżki cen, które można spotkać jedynie na stronie marki, nie zaś u partnerów.  

Ceny w sklepie Primark 

Chociaż marka nie sprzedaje swoich produktów bezpośrednio w Polsce, część kolekcji można znaleźć na polskojęzycznych stronach internetowych partnerów marki - wielkich platformach zakupowych, które oferują sprzedaż nie tylko jednej marki, ale wielu różnych, pochodzących z najdalszych zakątków świata. Oczywiście można także dokonywać zakupów przez oficjalną stronę marki, licząc się z tym, że ceny w sklepie Primark liczone są w funtach, przez co należy mieć na uwadze aktualny przelicznik. Waluta nie zmienia jednak faktu, że ceny poszczególnych produktów są mocno konkurencyjne, dzięki czemu można kupić wiele ciekawych ubrań  wydając naprawdę niewiele.  

Wyprzedaże w Primark - co warto warto kupić? 

Przychodzi taki moment, kiedy właściwie wszystkie marki obniżają ceny swoich produktów, przez co spokojne zakupy stają się właściwie niemożliwe. Natłok kupujących, którzy jak najszybciej zbierają co ciekawsze ubrania bywa deprymujący i nie każdy lubi sobie radzić w takiej dżungli. Kiedy jednak już natkniemy się na wyprzedaże w Primark - co warto kupić, aby nie magazynować niepotrzebnych rzeczy? Oczywiście, na wyprzedaży najlepiej polować na klasyczne, basicowe modele, które posłużą nam nie tylko jeden sezon, ale przez jeszcze wiele kolejnych będą cieszyć nasze oko. Warto także obserwować prognozy trendów, aby być może na wyprzedaży trafić na coś, co utrzyma się w modzie jeszcze przez dłuższy czas. Może nawet uda nam się wyprzedzić trendy. 

Najpopularniejsze trendy i nie tylko 

przełom sezonów jest zawsze czasem, kiedy zmieniają się mody, mieszają trendy i więcej jest zawsze pytań o modę aniżeli odpowiedzi. Najpopularniejsze trendy i nie tylko dają o sobie znać czasami przez dłuższy czas, pozostawiając w magazynach i na półkach sklepowych sporo ubrań, które niby jeszcze modne, a jednak już powinny ustępować kolejnej kolekcji. Warto nie dawać się w wpędzić w tego rodzaju pogoń za trendami, gdyż za modą nie da się nigdy nadążyć, zmienia się bowiem tak szybko, że czasami wręcz nieracjonalne jest kupowanie co miesiąc nowej zimowej kurtki. Warto na moment się zatrzymać i poszukać swojego stylu, żeby wiedzieć czego szukać na wyprzedażach i za jakim stylem zdecydowanie nie gonić, chociażby cały marketing pchał nas w zupełnie przeciwną stronę.  

Czym kierować się przy wyborze produktów w Primark?

Kiedy idziemy na zakupy przybieramy różne strategie. Niektórzy przeglądają swoją szafę w poszukiwaniu braków i dziur, które trzeba wypełnić, inni decydują się na zupełny żywioł. Bywają osoby, które przybierają klucz najniższej ceny, jako najważniejsze kryterium wyborów zakupowych. Jednak, jeśli chcielibyśmy racjonalnie uzasadnić czym kierować się przy wyborze produktów w Primark, trudno będzie nam oprzeć się na jednym kryterium. Skoro ceny nie są wygórowane - lepiej, żebyśmy jednak nie wynieśli całego sklepu ze sobą. Warto dwa razy zastanowić się, czy na pewno jest nam potrzebna kolejna koszulka, albo para jeansów, w które zmieścimy się jak tylko schudniemy pięć kilo.  

Propozycje na casualowe stylizacje 

Wybierając się na zakupy w Primark, możemy znaleźć stylizacje na różne okazje. Propozycje na casualowe stylizacje znajdziemy właściwie na każdym kroku, począwszy od lookbooka marki aż po wystylizowane manekiny. Obserwując asortyment sami stworzymy świetną stylizację, a jeżeli będziemy mieć wątpliwości - z pewnością nam pomoże wykwalifikowany personel. Jeśli jednak wybierzemy zakupy online - możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki, albo zdać się na własne wyczucie siebie i stylu, podpatrując tylko nieznacznie blogerki modowe.

Aktualnie nasz asortyment nie posiada tych produktów.

Może jednak zainteresuje Cię również to