Jakie produkty oferuje Mel by Melissa? 

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jakie produkty oferuje Mel by Melissa, to w asortymencie tej marki na pewno znajdą się wszystkim już dobrze znane balerinki! Kolejno znajdziemy tam również sandały, klapki, a nawet kalosze! I mimo, że różnorodność w wyborze modeli obuwia nie jest zbyt bardzo powalająca, to na pewno będzie nim sam fakt, że obuwie Mel by Melissa w stu procentach podlega recyklingowi, jest hipoalergiczne oraz ma miano proekologicznego obuwia. Dlaczego tak się dzieje? Cóż, obuwie tej marki tworzone jest z tzw. Mel-Flexu, który jest mieszanką kauczuku z gumą. To właśnie dlatego słynne buty marki Mel by Melissa mają taki charakterystyczny wygląd i fakturę. Dodatkowo warto nadmienić, że fabryka, w której produkowane są buty, wykorzystuje 99,9% wody oraz odpadów, które powstają przy ów produkcji. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach jest to fantastyczna wiadomość dla nas oraz dla naszej Planety! 

Dla kogo stworzone jest obuwie tej marki? 

Wiele osób gdyba nad tym, dla kogo stworzone jest obuwie tej marki. Jednak na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Oczywiście, marka powstała z myślą o kobietach i dziewczynkach, jednak wszystko zależy od tego, komu ten naprawdę wyjątkowy materiał przypadnie do gustu. Jeżeli chcemy sprawdzić, czy takimi osobami, będziemy właśnie my – nic nie stoi nam na drodze, by takie buty sobie zafundować.  

Wyjątkowy zapach obuwia Mel by Melissa 

Trzeba przyznać, że markę wyróżnia nie tylko tworzywo, z jakiego produkowane jest obuwie. To także wyjątkowy zapach obuwia Mel by Melissa. A co w tym jest takiego wyjątkowego? Cóż, na pewno to, że buty tej marki pachną… Gumą balonową! Dokładnie tak! Firma produkująca to niezwykłe obuwie, dołożyła ze swojej strony naprawdę wszelkich starań, po to, by jak najbardziej móc się wyróżnić na tle konkurencji i dodać do swojego obuwia charakterystyczny i niepodważalny akcent, który na długo powiąże cechę z nazwą marki. 

Meliski - co to takiego? 

Wiele osób, szczególnie nowych lub dopiero co wdrażających się w tematy modowe, spotyka się z określeniem, jakim jest „meliski”. Wiedzą oni jedynie tyle, że prawdopodobnie jest to jakiś rodzaj obuwia. Jednak dokładniej, jeśli chodzi o meliski – co to takiego? Meliski to tak naprawdę polska nazwa wywodząca się od rodowitej marki, czyli Mel by Melissa, która zapoczątkowała ogromną modę na projektowanie oraz produkcję obuwia z gumy. Meliski określają właśnie takie obuwie – gumowe. 

Najmodniejsze stylizacje z obuwiem Mel by Melissa 

Jeśli szukasz nieco inspiracji  i zastanawiasz się, jakie mogą być najmodniejsze stylizacje z obuwiem Mel by Melissa to zdecydowanie warto przejrzeć internet w poszukiwaniu rozwiązania. Jeżeli jednak, chcemy to sobie łatwo zobrazować, to buty tej marki, łatwo możemy powiązać z delikatnymi i nieco bardziej eleganckimi stylizacjami. Np. balerinki Mel by Melissa w kolorze pudrowego różu, idealnie sprawdzą się w stylizacji z szarą ołówkową spódnicą midi oraz łososiową bluzką w serek. Do tego również można zarzucić jakiś zwiewny kardigan lub ramoneskę w ciemnym kolorze – najlepiej szarym lub czarnym. Obuwie Mel by Melissa sprawdzi się tak naprawdę do niemalże wszystkich wyjściowych stylizacji. Śmiało możemy zakładać je do pracy, wpisując się w formalny dress code, a także do cioci na imieniny czy wyjście ze znajomymi na miasto. 

Mel by Melissa - sklep online 

Tak naprawdę jeżeli chodzi o Mel by Melissa – sklep online, to niestety nie uświadczymy nigdzie takiego wyszukiwania, który zwieńczony będzie powodzeniem. Niestety marka ta nie posiada swojego internetowego sklepu markowego, jednak nic straconego! A dlaczego? Ponieważ zawsze możemy sięgnąć po obuwie tej marki, dzięki innym sklepom internetowym, które w swojej ofercie prowadzą właśnie sprzedaż Mel by Melissa. Jednak jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o znalezienie obuwia tej marki, będzie wybór niezawodnej wyszukiwarki modowej, jaką jest Zippini.pl. Dzięki niej, będziemy mieli gwarancję, że na pewno uda nam się trafić na naprawdę szeroki asortyment w naprawdę rewelacyjnej cenie. 

Dziecięce obuwie w Mel by Melissa 

Z racji tego, że ów marka jest poświęcona tylko w stronę żeńską, to możemy tam również znaleźć coś dla dziewczynek. A mianowicie na pewno nas zainteresuje dziecięce obuwie w Mel by Melissa. Z racji tego, że buty te są wykonane z gumy, będą na pewno bardzo wygodne dla dziecka, które z reguły jest bardzo ruchliwe! Dodatkowo na pewno również zapach doda temu ogromnego uroku dla naszej małej pociechy. Również asortyment, a raczej wzory takiego obuwia są niesamowicie urocze! Wystarczy tylko przy wyszukiwaniu przejrzeć lub dopisać odpowiedni dział, a naszym oczom ukażą się fantastyczne produkty!