Marks&Spencer - dla kogo są produkty tej marki?

Wiele marek rozpoczynając podbój rynków ustala w strategii dla kogo przeznaczone będa jej ubrania. Najczęściej grupa docelowa bywa bardzo konkretnie sprecyzowana, włącznie z wiekiem i płcią przyszłych klientów. Podobnie ma się rzecz, kiedy marka wchodzi dopiero na rynek - wtedy główna strategia staje się podstawą dla tej lokalnej, przez co klientela sieciowych sklepów na całym świecie posiada podobny profil. Jeszcze do niedawna przyzwyczaiła nas do swojej obecności marka Marks&Spencer - dla kogo są produkty tej marki? Kto przyzwyczaił się do nich najbardziej? Z całą pewnością ogromną sympatią darzyli tę markę powracający z Wysp Brytyjskich emigranci, którzy spędzili tam kilka lat i przywykli do sklepów, które mieli na miejscu. Jednakże poza nimi marka zebrała rzeszę wiernych klientów, przede wszystkim dzięki wysokiej jakości produktów, które miała w swojej ofercie.

Czy Marks&Spencer oferuje sprzedaż internetową?

W dzisiejszych czasach obecność marki w internecie jest oczywista. Z jednej strony ważną część sprzedaży zapewniają sklepy stacjonarne, z drugiej - niezwykle istotne są Właśnie dochody ze sprzedaży online. Wielkie, globalne marki najczęściej wybierają oba sposoby dystrybucji swoich produktów, aby w jak największym stopniu ułatwić dostępność osobom mieszkającym w małych miejscowościach. Marki globalne niejednokrotnie, chociaż prowadzą sklepy stacjonarne jedynie w wąskiej grupie państw, potrafią oferować sprzedaż internetową wysyłając swoje produkty na cały świat. Jednak jeśli zastanawiamy się, czy Marks&Spencer oferuje sprzedaż internetową, to odpowiedź jest i twierdząca i przecząca - oferuje, ale nie dla mieszkańców Polski.

Najnowsza kolekcja Marks&Spencer

Być może niektórzy pamiętają, jaką niespodzianką było wyjście marki Marks&Spencer z Polski. Po stosunkowo krótkim pobycie, ale po zebraniu rzeszy wiernych fanów, marka opuściła nasz kraj i kilka innych, przede wszystkim w Europie Wschodniej, ponieważ ludzie nie chcieli kupować produktów dobrej jakości - zdecydowanie łatwiej kupić coś bardzo taniego, co szybko się niszczy i można to równie szybko wyrzucić. Ponieważ jeszcze marka nie oferuje sprzedaży przez internet, to najnowsza kolekcja Marks&Spencer nie jest dostępna na terenie Polski. Mamy więc pretekst, aby wybrać się na zakupy za granicę, chociażby do naszych zachodnich sąsiadów.

Co warto kupić na wyprzedaży w Marks&Spencer?

jeśli już uda nam się wybrać z domu na wielkie zakupy u naszych zachodnich sąsiadów, zwłaszcza jeśli będzie to czas wyprzedaży, to możemy sobie poszaleć i zakupić produkty, o które w naszym kraju ciężko. Na wyprzedażach, jak zawsze, warto wybierać ponadczasowe modele i kroje, które posłużą nam nie jeden sezon. Tym, co warto kupić na wyprzedaży w Marks&Spencer są ponadczasowe w kroju płaszcze jak również wspaniałości z działu delikatesów oraz oczywiście wysokiej jakości kosmetyki, wśród których każda kobieta znajdzie dla siebie coś najbardziej odpowiedniego.

Ogromny wybór akcesoriów i nie tylko

Na rynku wiele jest marek, które oferują tak naprawdę total look dla całej rodziny. Linie produktów potrafią obejmować zarówno ubranka dla dzieci, także tych najmłodszych jak również odzież dla nastolatków aż po tych absolutnie dorosłych. W takich sklepach można kupić zarówno bieliznę jak i odzież, kreacje na wielkie wyjścia i domowe stroje do całodniowego wylegiwania się na sofie. Ogromny wybór akcesoriów i nie tylko znaleźć można w wielu sieciówkach, które przyzwyczaiły nas do tego, że różnią się między sobą jakością oferowanych przedmiotów. Warto o tym pamiętać wybierając się na zakupy, warto także porównywac oferty, które pozornie jednakowe, mogą się bardzo różnić jeśli chodzi o jakość.

Sklepy stacjonarne Marks&Spencer

Pierwsze sklepy Marks&Spencer w Polsce powstawały już pod koniec dwudziestego wieku, przekonując do siebie powoli klientów. W czasie, kiedy najwięcej Polaków wróciło z emigracji zarobkowej z Wielkiej Brytanii, sklepy Marks&Spencer były dla nich pewnego rodzaju przypomnieniem wielu chwil spędzonych na obczyźnie. Jednak do marki tej przekonało się także wielu Polaków, którzy nigdy na wyspach ni ebyli. Nic dziwnego - wysoka jakość produktów połączona z rozsądnymi cenami sprawiała, że marka ta była przyjazna jeśli chodzi o zakupy. Niestety, po blisko piętnastu latach obecności na polskim rynku marka zamknęła swoje sklepy, zaś nam pozostały sklepy stacjonarne Marks&Spencer w miastach tuż za granicą naszego kraju.

Zalety produktów marki Marks&Spencer

Podobno jednym z powodów, dla których marka Marks&Spencer wyszła z polskiego rynku była zbyt wysoka jakość oferowanych produktów. Podobno ludzie w Europie wschodniej wolą wydać mniej nawet, jeśli miałoby to się wiązać z niższą jakością a tym samym z niższą żywotnością danego produktu. Jednak konsumenci w tej części świata nie byli w stanie zauważyć, że zalety produktów Marks&Spencer sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem - mniejsza ilość rzeczy w kapsułowej szafie, mniejsza ilość kosmetyków, to przede wszystkim mniej śmieci i mniejszy ślad węglowy, a tym samym bardziej ekologiczne życie.

Aktualnie nasz asortyment nie posiada tych produktów.

Może jednak zainteresuje Cię również to