Klapki męskie na lato

Bywają równie często wybierane co sandały, a czasami nawet częściej. Klapki męskie na lato towarzyszą mężczyznom jak tylko temperatura osiągnie magiczny poziom dwudziestu stopni Celsjusza. Bywają równie nie stylowe co sandały, na szczęście rzadziej występują w parze ze skarpetkami. Zarówno klapki jak i sandały to stosunkowo ciężkie do stylizacji obuwie, które sprawdza się jedynie w czasie urlopu lub też przydomowego relaksu przy grillu. Chociaż niejednokrotnie blogerzy wprowadzają je do swoich stylizacji, to nieodmiennie często nie wyglądają one najlepiej. Niemałą odwagą muszą wykazywać się mężczyźni, którzy decydują się naśladować internetowych modeli. Oczywiście polskie ulice widziały pewną grupę mężczyzn, którzy noszą piankowe klapki nie tylko w okoliczności prysznica na basenie, ale traktują je jako całodobowe obuwie wyjściowe. I nie chodzi o zabawę konwencją, ale bardzo serio podejście. Cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje, chociaż zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem byłyby skórzane półbuty - na Zippini dostępna jest cała masa produktów w jednej kategorii.

Markowe klapki męskie 

Pomimo, że się o nich nie dyskutuje, to czasami jeden trend potrafi zmienić wszystko w postrzeganiu granicy kiczu i obciach a ironii i pewnego rodzaju przenośni modowej. Najsłynniejsze chyba ostatnio klapki z granatowej pianki z białym napisem nań, stały się przedmiotem pożądania każdego fashionisty. Markowe klapki męskie co jakiś czas podbijają serca konsumentów. Kilkanaście lat temu przedmiotem pożądania były klapki z trzema paskami z przodu, dziś zupełnie inne śnią się nastolatkom głęboką nocą. Moda się zmienia, jednak użyteczne obuwie zawsze będzie cenione za walory praktyczne - nieważne czy będzie za nimi stała marka czy też nie.  

Gdzie kupić wygodne klapki męskie? 

Ponieważ klapki to obuwie tak absurdalnie proste, że nieco niedorzecznym pytaniem może być to gdzie kupić wygodne klapki męskie. Przecież klapki jak to klapki, mogą mieć różny układ pasków, być zrobione ze skóry, plastiku czy pianki, ale przecież niemal niemożliwym jest różnica w komforcie użytkowania. Podstawową różnicę robi rodzaj podeszwy - odpowiednio profilowana, o odpowiedniej grubości, elastyczności i użytej wyściółce może spowodować albo komfort chodzenia nawet po wybitnie nierównej powierzchni lub wręcz przeciwnie - każdy  najmniejszy kamyczek może uwierać jakbyśmy chodzili na bosaka. Również układ pasków może powodować dyskomfort - podobno ten najmniej przyjazny to układ jaki mają klasyczne japonki. Klapki męskie można kupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i sklepach internetowych - zobacz tutaj https://zippini.pl/buty-meskie.

Co zrobić, gdy męskie klapki obcierają? 

Chociaż klapki mają naprawdę niewiele punktów stycznych z ciałem, to jak każde inne buty mogą powodować urazy. Co zrobić, gdy męskie klapki obcierają? Najbardziej oczywista odpowiedzią jest wyrzucić i kupić nowe, jednak zarówno zasady slow fashion, slow life, zero waste jak i zdrowy rozsądek każą nam coś zrobić z butami, żeby można je było normalnie i w miarę komfortowo użytkować. Najlepiej jest sięgnąć po poradę fachowca - szewc będzie potrafił zaradzić nierównym szwom czy też zbyt obcisłym paskom. Niestety coraz mniej szewców pozostało na rynku, czasami możemy być zmuszeni sięgnąć po domowe sposoby. Jednym z nich jest noszenie niewygodnych czy też obcierających butów w domu, ubranych na mokre skarpety, a następnie suszenie ich na prawidle, które w najlepszy sposób odwzorowuje nasze własne stopy. Może to porada nie do końca fachowa, ale zawsze warto spróbować. Inna tego typu rada, nieco bardziej radykalna, każe namoczyć buty, a następnie nosić cały dzień, dopóki nie wyschną. Kiedy będą już podsuszone - należy skórę natłuścić, aby pozostała elastyczna. Jednocześnie warto wspomnieć, że o ile buty męskie ze skóry naturalnej są podatne na modyfikacje, o tyle te wykonane z innych, syntetycznych materiałów podatne nie są zupełnie.  

Klapki męskie Reserved 

Kiedy szczególnie zależy nam na czasie, ponieważ chcemy kupić klapki zgodne z trendami, ale nie rujnujące naszej kieszeni, sięgamy po produkty dostępne w popularnych sieciówkach. Ich jakość może być bardzo różna, w przeciwieństwie do zawsze najmodniejszego wyglądu. Dlatego możemy niejednokrotnie usłyszeć komplementy, związane z naszym byciem na czasie, nawet jeśli są to tylko przysłowiowe męskie klapki Reserved czy jakiejkolwiek innej sieciówki. Marki celujące w ludzi młodych zawsze będą miały nieco więcej niekonwencjonalnych akcesoriów, co może nam odświeżyć całą stylizację.  

Klapki męskie czy japonki? 

Chociaż półki sklepowe uginają się pod ciężarem różnorodnych modeli, to czasami najważniejszym wyborem przed jakim stoimy to klapki męskie czy japonki? Co ciekawe, japonki są zdecydowanie mniej popularne wśród mężczyzn. Być może wynika to z faktu stosunkowo niewygodnego paska, do którego trzeba przywyknąć.  

Skórzane klapki męskie

Oczywiście, jeśli mielibyśmy wskazać te najbardziej poważne, które przystoją dojrzałemu mężczyźnie, byłyby to naturalnie skórzane klapki męskie.  Dostępne w wielu modelach i kolorach, czasami o bardzo wygodnej, niemal ortopedycznej wkładce, klapki bywają towarzyszem urlopów lub godnym zastępcą dla kapci. Toteż nie warto ich sobie lekceważyć, potrafią odparzyć i narobić odcisków, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Z całą pewnością warto mieć w swojej kolekcji przynajmniej jedną parę klapek, jeśli nie skórzanych, to syntetycznych - nigdy nie wiadomo kiedy trzeba będzie skoczyć na jednej nodze do sąsiada na pożyczki, bo akurat skończył się zapas cukru czy soli w domu.