Czym charakteryzuje się marka Jackpot?

Sama nazwa coś ci mówi, ale zastanawiasz się, czym charakteryzuje się marka Jackpot? Przede wszystkim długą i smutną historią. Firma została założona w Kopenhadze jeszcze w latach 70. W Polsce wyznaczała bardzo ważne trendy w czasach, w których na naszych ulicach eleganckiej mody było naprawdę mało. Od początku odzież tego producenta szyta była z naturalnych tkanin, a co za tym szło – nie sprzyjała nadmiernemu poceniu się ciała, jakimkolwiek podrażnieniom czy uczuleniom. Na próżno było szukać w niej krzykliwych kolorów czy infantylnych wzorów. Nie dość więc, że Jackpot oznaczał ogromną wygodę, to trafiał też w gust osób ceniących sobie naturalność.

Komu dedykowane są produkty Jackpot?

Niestety, kilka lat temu firma wpadła w poważne tarapaty finansowe i dziś funkcjonuje głównie jako część marki supermarketowej (na podobnej zasadzie co F&F w sklepach Tesco). Obecna odzież marki Jackpot ma kilka specyficznych cech, które należy wziąć pod uwagę. Komu dedykowane są produkty Jackpot? Są to przede wszystkim proste fasony, okraszone jedynie drobnymi i subtelnymi nadrukami. W takich ubraniach dobrze będą czuć się osoby, które nie lubią wyróżniać się w miejskim tłumie, a definicja elegancji wiąże się u nich z minimalizmem i stonowanymi kolorami. Do produkcji Jackpot najczęściej używa z przewiewnej i wygodnej bawełny, co na pewno docenią osoby zwracające dużą uwagę na jakość materiałów.

Ceny produktów marki Jackpot

Trudno zapomnieć, że metka Jackpot kiedyś oznaczała coś innego niż teraz. Ceny produktów marki Jackpot były adekwatne do najwyższej jakości. Obecnie, jako że marka jest częścią marketu, ubrania te możemy kupić w stosunkowo niskich cenach, ale osoby, które pamiętają Jackpot przed rokiem 2014, mogą nie być zachwycone dzisiejszą jakością. Niemniej jednak naprzeciwko wielu innych obecnych producentów ceny i sposób wykonania ubrań Jackpot są naprawdę niezłe. Najważniejsze, aby uzmysłowić sobie, że między „starym” a „nowym” Jackpotem jest kilka różnic, które można akceptować lub nie.

Najpopularniejsze produkty marki Jackpot

Jeśli chodzi o najpopularniejsze produkty marki Jackpot, na pewno warto powiedzieć kilka słów o spódnicach. Miewają one subtelne, pastelowe kolory, ale bywają też utrzymywane w naturalnej barwie lnu, z którego często są produkowane. Jeśli pojawiają się na nich wzory, to są to drobne kwiaty – one również mają stonowane kolory, co może przywodzić na myśl prawdziwą łąkę. Popularne są też kurtki zimowe – parki z kapturami w odcieniach takich, jak na przykład oliwkowa zieleń. Trudno pominąć również nieśmiertelne kurtki z jeansu. Często pojawiają się na nich oryginalne hafty. To wszystko wciąż doskonale radzi sobie na polskich i zagranicznych ulicach.

Najmodniejsze koszule w kratę w Jackpot

Mówiąc o popularnych produktach marki Jackpot, nie sposób pominąć jeszcze jednego, który stanowi wręcz znak rozpoznawczy producenta. Chodzi, rzecz jasna, o najmodniejsze koszule w kratę w Jackpot. Z pewnością każdy z nas zauważa ogromną popularność flanelowych, oversizowych koszul w czarno-czerwoną, czarno-niebieską lub czarno-biało-szarą kratę. Taki trend jest w asortymencie Jackpot obecny od bardzo dawna. Koszule te występują jednak najczęściej w wersji trochę bardziej eleganckiej – w wariantach dla pań są często dłuższe i bardziej obcisłe. Nie zmienia to jednak faktu, że mówimy o produkcie nieśmiertelnym, który cały czas może mieć godne miejsce w naszej szafie.

Wyprzedaże w Jackpot - co warto kupić?

Ponieważ dostępność produktów marki Jackpot jest obecnie zdecydowanie mniejsza niż kiedyś, tym bardziej warto korzystać z promocyjnych cen tych ubrań, gdy oczywiście taka okazja się nadarzy. Jeśli chodzi o wyprzedaże w Jackpot - co warto kupić? Na pewno warto rozważyć zakup wszelkich bluzek. Nadal są one szyte z przewiewnej i zdrowej dla skóry bawełny, a do tego wyglądają naprawdę elegancko. Usatysfakcjonowani powinniśmy być również z nabycia w promocyjnej cenie wspomnianych już kurtek (jeansowych, ale też zimowych) oraz lnianych, subtelnych spódnic czy kultowych koszul w kratę. Choć marka bardzo się zmieniła – nie można powiedzieć, że stała się niewarta uwagi. Przeciwnie: jeśli masz okazję skorzystać z wyprzedaży w Jackpot, to jak najbardziej warto!

Czy można kupić produkty Jackpot online?

Obecnie spory problem stanowi mała dostępność tych produktów stacjonarnie (zlikwidowano m.in. popularny sklep Jackpot w domu braci Jabłkowskich Warszawie). Czy można kupić produkty Jackpot online? Niestety, pomimo że na fanpage’u Jackpot pojawiają się newsy dotyczące kolejnych kolekcji, to oficjalna strona producenta odsyła klientów do sklepu innej duńskiej marki, co sugeruje, że Jackpot faktycznie dostarcza swoje ubrania już tylko do sklepu multibrandowego. Tak naprawdę, poza marketem Coop, ubrania Jackpot można kupić w Polsce online wyłącznie jako używane, u szafiarek.

Aktualnie nasz asortyment nie posiada tych produktów.

Może jednak zainteresuje Cię również to