Gabriela Visconti - polska firma dla kobiet

Nie ma bardziej kobiecego stroju jak sukienka czy spódnica z odpowiednio dobraną bluzką. Kobiety niejednokrotnie spędzają dużo czasu szukając odpowiedniego stroju na wyjątkowe, ale także na całkiem zwyczajne, codzienne sytuacje. Codzienność bowiem także wymaga odpowiedniej oprawy, która będzie równie wygodna co szykowna. W dzisiejszych czasach coraz częściej świadoma konsumpcja skłania do poszukiwania marek lokalnych, które pochodzą z kraju, a jeszcze lepiej z regionu w którym mieszkamy. Wartą uwagi jest marka Gabriela Visconti – polska firma dla kobiet, o nieco bardziej krągłych kształtach niż widywane zazwyczaj modelki. Warty podkreślenia jest fakt, że ubrania marki Gabriela Visconti cechują się świetną jakością i przemyślanym krojem, dzięki czemu świetnie wyglądają na każdej sylwetce. 

Co oferuje nam marka Gabriela Visconti?

Marka Gabriela Visconti funkcjonuje na rynku od roku 1995, oferując szeroka gamę ubrań dla kobiet. W ofercie można znaleźć przede wszystkim sukienki i całe komplety,  także marynarki i żakiety wykonane z najlepszych materiałów w szerokiej gamie kolorystycznej. W ciągu ponad dwudziestu lat istnienia, marka Gabriela Visconti Jednak najważniejszym co oferuje nam marka Gabriela Visconti jest odzież dla kobiet plus size. Szczególna troska o ten segment klientek wynika z niszowości samej marki. Kobiety plus size ciągle bywają niewidoczne dla marek produkujących ubrania dla kobiet, dlatego też dobrze, że coraz częściej można spotkać dedykowane krąglejszym kobietom sklepy. 

Czy Gabriela Visconti posiada sklep internetowy?

Do pewnego momentu, produkty marki Gabriela Visconti dostępne były jedynie w sklepach stacjonarnych, przez co ciężko było trafić na punkt dystrybucji, nie wiedząc o istnieniu marki. Wraz z rozwojem internetu, klientki coraz częściej pytały, czy Gabriela Visconti posiada sklep internetowy. Na szczęście, już w roku 2011 marka rozpoczęła prowadzenie własnego sklepu internetowego, w którym można znaleźć pełną ofertę prezentowaną w stacjonarnych butikach. Sklep internetowy to duże ułatwienie dla klientek mieszkających daleko od miejsc dystrybucji marki. To także ukłon w kierunku wszystkich tych kobiet, które zwyczajnie nie lubią wychodzić na zakupy, ale oczywiste sytuacje społeczne wymuszają na nich odpowiedni strój. Dzięki istnieniu internetowych sklepów, a także przyjaznej polityce zwrotów, zakupy nigdy nie były równie przyjemne. 

Gabriela Visconti - najpopularniejsze produkty 

Każda marka prowadzi swój wewnętrzny ranking popularności poszczególnych kategorii ubrań, a nawet pojedynczych modeli. Zazwyczaj popularność poszczególnych modeli zmienia się w zależności od pory roku lub też natężenia świątecznych okoliczności. Wiadomo, że ubrania na święta w okolicy Bożego Narodzenia będą wybierane według nieco innego klucza aniżeli w lecie czy na wiosnę, kiedy z kolei obserwujemy zwiększoną ilość rodzinnych uroczystości, takich jak komunie czy śluby. Również w przypadku marki Gabriela Visconti – najpopularniejsze produkty zależą od aktualnych okoliczności i towarzyszącego im corocznego kalendarza świąt. Z całą pewnością, niezależnie od pory roku,  bardzo popularne są wszelakie sukienki, które pozwalają na swobodna pracę zgodnie z wymaganym dress codem, a także uniwersalne klasyczne sukienki, odpowiednie na wiele różnych okazji. 

Wyprzedaże produktów Gabriela Visconti

Każda marka, większa lub mniejsza, zazwyczaj rozpoczyna sprzedaż swoich produktów korzystając z okoliczności wyprzedaży. Dla klientek wyprzedaż stanowi niepowtarzalną okazję, aby znaleźć i zakupić w konkurencyjnej cenie wymarzoną lub po prostu potrzebna sukienkę. Podobną okazją są zakupy produktów z outletu, gdzie zazwyczaj trafiają końcówki kolekcji, pełnowartościowe modele, które można kupić taniej niż wynosiła regularna oferta. Warto czekać także na wyprzedaże produktów Gabriela Visconti. Świetna jakość nie wymaga zachęty, zaś polskie pochodzenie może przekonać niejedną świadomą konsumentkę. 

Najmodniejsze stylizacje z wykorzystaniem sukienek

Sukienki są dosyć wygodnym rodzajem ubrania, który właściwie „robi” wygląd całościowy, wymagając jedynie akcesoriów, a czasami także dodatków. Przez tę łatwość noszenia a sukienek pojawić się może problem z wykorzystaniem sukienki w większej stylizacji. Najmodniejsze stylizacje z wykorzystaniem sukienek to aktualnie takie, gdzie do sukienki ubierane są okrycia wierzchnie wyprodukowane z kontrastowej, nie tylko pod względem koloru, ale przede wszystkim wykorzystanego w produkcji materiału. Przykładem takiego okrycia może być nieformalna jeansowa kurteczka albo bardzo formalny wełniany żakiet zestawiony w okoliczności klasycznej małej czarnej. 

Jakie kobiety pokochają markę Gabriela Visconti?

Pomimo wielu akcji i kampanii medialnych popularyzujących cały ruch kobiet plus size, który promuje naturalności  radość życia w opozycji do niezdrowych kanonów, jakie rządzą światem mody, modelki tej kategorii ciągle mogą spotykać się z niezrozumieniem a nawet niechęcią. Dobrze się dzieje, że polska marka odważyła się spróbować swoich sił i z powodzeniem prowadzić działalność przez blisko dwadzieścia lat. To, jakie kobiety pokochają markę Gabriela Visconti zależy tak naprawdę od indywidualnego wyboru i chęci poszukiwań niestandardowych polskich marek, aby korzystać z dobrodziejstwa produktów jakie oferują. 

Aktualnie nasz asortyment nie posiada tych produktów.

Może jednak zainteresuje Cię również to