Jak wybrać bluzę z nadrukiem?

Rzeczy ponadczasowe, uniwersalne i znajdujące się absolutnie poza modą, najczęściej pozostają w stonowanych i uniwersalnych kolorach. Najczęściej nie mają one nadruków ani haftów. Czasami jednak chcemy, aby w naszej szafie znalazła się rzecz, która będzie przełamywała codzienną rutynę. Jak wybrać bluzę z nadrukiem, aby najlepiej pasowała do ponadczasowej garderoby? Oczywiście, jak przy wyborze każdego ubrania, kierujemy się własnym gustem, a także tym co znajdziemy już w naszej szafie. Idealnie jest bowiem kupić ubranie, które będzie stanowić element układanki i będzie pasować albo na zasadzie komplementarności, to znaczy nowe ubranie będzie się harmonijnie wpasowywać w całość ubrania albo na zasadzie kontrastu, kiedy nowy ciuch będzie ciekawym elementem stroju. Z taką bluzą możemy połączyć za równo spodnie rurki jak i  hit wśród kobiet - piankową spódnicę.

Damskie bluzy z nadrukiem - gdzie je znaleźć?

Czasami potrzebujemy nowej bluzy z nadrukami, ale nie możemy znaleźć tego najbardziej odpowiedniego modelu. Zdecydowanie większy wybór w tym zakresie mają mężczyźni, ale kobiety? Zawsze mają utrudnione zadanie, bo jeśli chodzi o damskie bluzy z nadrukiem - gdzie je znaleźć jeśli nie w sklepach, gdzie nadruki na bluzach zdobią także męskie kolekcje? Otóż sprawa nie zawsze jest taka prosta. Na szczęście, jeśli nie chcemy tracić godzin na poszukiwania, możemy zajrzeć do internetu, gdzie bez problemu zawsze pomoże nam zippni.pl.

Najmodniejsze napisy na bluzach i koszulkach

Na sklepowych wieszakach pełno jest ubrań z nadrukami. Znaleźć tam można nie tylko bluzy z nadrukiem damskie, ale także koszule z nadrukiem. Jeśli znajdziemy damskie koszulki z nadrukiem, to bardzo często napis na nich będzie adekwatny do chwilowej mody. Dłużej utrzymującym się trendem są śmieszne napisy na koszulkach. Nie każdej kobiecie pasuje taki nadruk, zwłaszcza tym, które skończyły już naście lat. Dlatego czasami, kupując ciuchy, które zdobią najmodniejsze napisy na bluzach i koszulkach, zastanówmy się, czy naprawdę będziemy ją nosić, czy jednak zostanie ona stałą rezydentką szafy. Należy pamiętać, że jedynym elementem, który nie powinien być łączony ze sportową bluzą są zdecydowanie https://zippini.pl/bluzki-wieczorowe.

Z czym łączyć bluzę z nadrukiem?

Podobnie jak w przypadku innych wzorów na ubrania, wskazany jest umiar. Do gładkiego dołu pasuje wzorzysta góra i na odwrót. Nadruki na bluzy potrafią być czasami bardzo infantylne, warto mieć to także na uwadze przy kompletowaniu garderoby. A więc z czym łączyć bluzę z nadrukiem? Ponadczasowo z dżinsami, awangardowo z cygaretkami, nowocześnie - z obcisłą mini, zaś w miejskim stylu - z długą, powłóczystą spódnicą i torebką vintage na ramieniu. Z damską bluzą można zestawić również https://zippini.pl/spodnice-w-krate . W każdym połączeniu, w którym będziemy się czuć dobrze, nasza bluza będzie wyglądać korzystnie.  Czasami nie trzeba silić się na zbytnią oryginalność, bo najpiękniejszy efekt możemy uzyskać dzięki prostocie i ponadczasowym dodatkom. W końcu coś jest ponadczasowe i poza modą dlatego, że jest wyjątkowe samo w sobie i nie musimy tutaj dodatkowych elementów, aby to uatrakcyjnić.

Kultowe nadruki modne od wielu lat

Przyznajmy się, są takie ponadczasowe nadruki, które nigdy nie wyjdą z mody. Przykładów można mnożyć właściwie bez końca, dość wspomnieć o klasycznych logotypach w stylu Supermana czy Batmana, a także trzy koła splatające się na Myszkę Miki. Kultowe nadruki modne od wielu lat, najczęściej przynależą się mocnym markom, które zdołały podbić rynek i pozostać na nim, przez całe dziesięciolecia. nic dziwnego, że ciągle jesteśmy w stanie bez problemu rozpoznać te marki, nawet po samym kształcie obrysu, niekoniecznie po pełnym rysunku. To właśnie takie kultowe nadruki na bluzy cechują te ubrania, które będą nam służyć przez naprawdę wiele lat.

Bluza z nadrukiem rozpinana czy nie?

Nadruki na bluzach i koszulkach najczęściej pojawiają się na przedniej części ubrania. Nic dziwnego, jest to miejsce najbardziej eksponowane, które otoczenie widzi na pierwszy rzut oka. jest to więc naturalne miejsce, gdzie umieszcza się logotypy  i inne charakterystyczne elementy, które każdy powinien zauważyć. Co ciekawe, najczęściej takie ubrania z nadrukiem na przedniej stronie nie są rozpinane. Wydaje się to logiczne - zamek nie przecina koszulki ale też nadruki są całe. Jeśli bluza ma być rozpinana, nadruk umieszcza się zazwyczaj na plecach, albo miniaturyzuje tak aby znajdował się tylko z jednej strony zamka. Wiedząc o niedogodnościach wynikających z usytuowania zamków, musimy wybrać, czy bluza z nadrukiem rozpinana czy nie bardziej pasuje nam do całości szafy i odpowiada naszym potrzebom.

Bluzy z nadrukiem na plecach

niejako naturalne jest, że nadruk pojawia się z przodu bluzy. jednak, kiedy przód bluzy obfituje w wiele dodatków w postaci zamków albo guzików, nadruki, zwłaszcza te duże musiały by być poćwiartowane, aby zmieściły się w całości prezentowanego obrazka. Dlatego też często spotykane są bluzy z nadrukiem na plecach, zwłaszcza te rozpinane z przodu i bez kaptura. Taki model umożliwia bowiem spokojne eksponowanie nawet najbardziej skomplikowanego wzoru bez obaw, że cokolwiek zakłóci jego odbiór postronnym. Czasami też celowo mamy ochotę wybrać bluzę w nadrukiem na plecach, aby wzmocnić efekt zaskoczenia dla naszego otoczenia.