Jak wybrać bluzkę w panterkę? 

Warto pamiętać o tym, że panterka w modowym biznesie dostała miano nieco bardziej kontrowersyjnej odzieży, do której należy podchodzić z naprawdę dużym wyczuciem, by po prostu nie przesadzić. Jeżeli chodzi więc o bluzki z tym wzorem, to jak wybrać bluzkę w panterkę, by nie popełnić modowej wpadki, o której będziemy pamiętać naprawdę przez bardzo długi czas? Otóż na samym początku warto jest wziąć pod uwagę, to do jakiej stylizacji – całościowo – chcemy ją założyć. Wybierając tak charakterystyczny oraz odważny wzór, należy wziąć pod uwagę to, że być może jest to jedyna odzieżowa opcja w naszym outficie, która będzie tak bardzo rzucała się w oczy. Zdecydowanie warto uważać na wszystko co wybieramy do owego wzoru, ponieważ naprawdę bardzo łatwo pójdziemy w odwrotną stronę niż planowaliśmy. 

Stylizacje ze zwierzęcymi printami w roli głównej 

Coraz częściej w modowych stylizacjach pojawiają się motywy w panterkę. Zarówno mogę one znajdować się na spodniach, bluzkach, kurtkach, czapkach, butach i naprawdę wszelakich dodatkach i ciuchach, jakie tylko będziemy mogli znaleźć w sklepie. Bardzo dużą popularnością cieszą się oczywiście biustonosze oraz majtki, czyli cała, bardzo szeroko pojęta bielizna. Nic dziwnego, ponieważ stylizacje ze zwierzęcymi printami w roli głównej uznawane są za bardzo seksowne i kobiece. Jednak tak naprawdę cała sztuka tkwi w tym, by nie przesadzić w doborze reszty modowej odzieży oraz ewentualnych dodatków, które się również pojawią. Równie bardzo popularną opcją są podszewki z panterki w połączone z  kurtką damską typu ramoneską  Z tym połączeniem bardzo dobrze wyglądać będzie biała, elegancka koszula.

Gdzie kupić bluzkę w panterkę? 

Nie warto w kółko zadawać sobie jednego i tego samego pytania, jakim jest: gdzie kupić bluzkę w panterkę, ponieważ opcji jest naprawdę bardzo wiele. Na samym początku trzeba wziąć pod uwagę wyszukiwarkę Zippini, która najprawdopodobniej najlepiej spełni nasze oczekiwania względem odzieży. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, która nas interesuje – w tym wypadku, bluzka w panterkę – i klikamy enter. W parę chwil przed naszymi oczami ukaże nam się wiele propozycji, które na pewno nas zadowolą pod niejednym względem. Oprócz bluzek w ciekawe printy znajdziesz tu również znajdziesz na https://zippini.pl/kombinezony-eleganckie i wiele innych trendów ostatnich sezonów. Drugą opcją to wyjście na zakupy do sklepów stacjonarnych, jednak to rozwiązanie na pewno będzie nieco bardziej czasochłonne i wymagające. Dodatkowo nie mamy również pewności, czy trafimy akurat na towar, który nas interesuje. Wszystko również będzie zależało od tego, do jakiego sklepu się na samym początku udamy. 

Z czym nosić bluzkę w panterkę? 

Jeżeli chodzi o to, z czym nosić bluzkę w panterkę, to na samym początku warto sobie przypomnieć, że komponując jakiekolwiek stylizacje z tym wzorem, należy w dużej mierze postawić na minimalizm outfitowy. Zagwarantuje nam to nie przesadzenie ze wzorami oraz nie popełnienie modowej wpadki, która może zostać z nami na bardzo długo. Najpewniej taka bluzka sprawdzi się z dobrze dopasowanymi spodniami oraz spódnicami. Dodatkowo panterka fantastycznie komponuje się ze skórzanymi kurtkami, tworząc naprawdę jedną z lepszych stylizacji. 

Najmodniejsze modele bluzek w panterkę 

Należy również wziąć pod uwagę to, jakie są najmodniejsze modele bluzek w panterkę, by wybrać dla siebie te najbardziej popularne i na czasie. Zdecydowanie niesamowicie popularnym modelem bluzek są te z odkrytymi plecami. Biją na głowę wszystkie inne kroje, które są aktualnie dostępne na rynku odzieżowym. Kolejną równie korzystną propozycją będzie bluzka z dekoltem w serek. Warto wziąć również pod uwagę takie rodzaje, jak tiulową bluzkę z panterkę oraz bluzkę z odkrytymi ramionami. 

Bluzka w panterkę - na co dzień i na wieczór 

Bluzka w panterkę jest na tyle bardzo dobrym wyborem, że nada się niemalże na każdą okazję. Warto zaznaczyć, że bluzka w panterkę - na co dzień i na wieczór. Czyli odpowiednio dobraną, możemy wybrać zarówno do stylizacji bardziej casualowej, jak również bardziej eleganckiej. Wybierając opcję pierwszą, do skomponowania stylizacji dziennej, mamy nieco więcej swobody stylizacyjnej oraz możemy sobie pozwolić na nieco więcej. Nie znaczy to jednak, że zwalniają wszystkie ograniczenia w związku z wyborem takiego właśnie rodzaju bluzki. Jeżeli chodzi jednak o stylizację wieczorową, warto skomponować ją z podobnymi kolorystycznie dodatkami. Dlatego właśnie najlepszym wyjściem będzie np. zestawienie jej z czarnymi rurkami i dobranie do nich czarnych szpilek z czerwoną podeszwą lub z panterkowym wzorem. 

Czy wypada nosić bluzkę w panterkę do pracy? 

Jeżeli chodzi o to czy wypada nosić bluzkę w panterkę do pracy, to wszystko tak naprawdę zależeć będzie od tego, o jakim kroju bluzki mówimy oraz w jakiej całościowej stylizacji mamy zamiar się pokazać. Warto być naprawdę bardzo ostrożnym w wyborze takiego wzoru, ponieważ jest on niesamowicie kontrowersyjny i wymagający.