Bluzki nietoperze - jak wybrać idealną dla siebie? 

Na samym początku warto jest zadać sobie pytanie jakim jest: a czym właściwie są te bluzki nietoperze? Skąd wzięła się ich nazwa? Cóż nawiązując na samym początku do nazwy – wzięła się z ich nietypowego kroju, który bardzo mocno przypomina właśnie skrzydła nietoperza. Same bluzki nietoperze charakteryzują się tym, że mają bardzo dużo luźnego materiału w okolicach pach i boków. Na samym początku może to wydawać się nieco dziwne i niepraktyczne, jednak tak naprawdę jest to niesamowicie modny oraz stylowy krój. Bluzki nietoperze - jak wybrać idealną dla siebie? Wybór takich bluzek niewiele bardziej różni się od zasad, którymi musimy kierować się przy wyborze każdej jednej bluzki. Cóż na samym początku jak zwykle trzeba ustalić typ naszej figury, a co za tym idzie określić również nasze mocne oraz słabe strony. Reszta to tylko już dobranie odpowiedniego kroju, który ewentualnie zamaskuje nasze niedoskonałości, a już na pewno uwydatni nasze plusy sylwetkowe. 

Gdzie kupić bluzkę o kroju nietoperza? 

Jeżeli chodzi o to gdzie kupić bluzkę o kroju nietoperza to na samym początku warto jest wziąć pod uwagę modową wyszukiwarkę, jaką jest właśnie Zippini. Daje nam to gwarancję na naprawdę największy wybór oraz na załapanie się na równie wielkie promocje, które bardzo często tam występują. Wystarczy, że wpiszemy tam jedynie hasło, które nas interesuje, jak np. w tym wypadku będzie to bluzki nietoperze i w parę chwil przed naszymi oczami ukaże się mnóstwo trafnych wyszukiwani, które na pewno trafią w nasz gust. Warto również pokusić się chociażby o modne jeansy z dziurami, które idealnie dopasują się do takiego właśnie modelu bluzki.

Bluzki nietoperze - komu pasują? 

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, bluzki nietoperze - komu pasują tak właściwie? Ciężko to jednoznacznie stwierdzić, jednak tak naprawdę ciężko sobie również wyobrazić kogoś, komu taka bluzka mogłaby nie pasować. Sprawdzi się ona zarówno na Paniach o bardzo nienagannej figurze, jak również na tych, które mają co nie co więcej do ukrycia. Bluzka będzie idealna w maskowaniu niechcianego brzuszka czy też wystających boczków. Również nie będą dla niej problemem zarówno zbyt małe lub zbyt obfite piersi. Należy bowiem pamiętać, że tutaj również mamy możliwość wybrania jak najbardziej odpowiedniego kroju do naszej sylwetki. 

Najmodniejsze wzory bluzek nietoperzy 

Istnieje bardzo duży wybór bluzek. Możemy je spotkać w naprawdę niejednym sklepie, ale to oczywiście na plus, ponieważ mamy możliwość jak najlepszego wyboru dla siebie. Jeżeli chodzi jednak o naprawdę najmodniejsze wzory bluzek nietoperzy, które zdecydowanie podbiły i nadal podbijają dzisiejszy rynek modowy, to zdecydowanie na samej górze pojawią się bluzki w paski oraz grochy. Jest to zdecydowany hit i nie zapowiada się na to, że to szybko się skończy. 

Bluzka nietoperz - z czym ją nosić? 

Decydując się właśnie na taki, a nie inny model, warto jest się zastanowić nad tym, bluzka nietoperz - z czym ją nosić, by wyglądać modnie i czuć się przy tym niezwykle komfortowo. Cóż na samym początku warto na pewno wziąć pod uwagę najzwyklejsze, jednak tak bardzo ukochane w kobiecych stylizacjach – jeansy rurki. Zdecydowanie świetnie skomponują się z taką stylizacją dając naprawdę bardzo ciekawy efekt. Drugą propozycją będzie na pewno https://zippini.pl/spodnice-eleganckie. Możemy również bardzo mocno wziąć pod uwagę ołówkową spódnicę, która sprawi, że nasza stylizacja nabierze bardzo potrzebnego oraz jakże stylowego kontrastu. Kolejną propozycją będą bardzo popularne cygaretki, które równie bardzo dobrze skomponują się z taką właśnie bluzką dając nam nawet bardzo ciekawy oraz niezwykle stylowy dresscode, który śmiało będziemy mogły wykorzystać w naszej pracy. Natomiast jeżeli chodzi o obuwie, to sprawdzi się tutaj naprawdę wszystko. Zarówno będzie to dobrze wyglądać ze szpilkami, butami na koturnie, balerinami, kozakami, a nawet z – uwaga – adidasami. 

Stylizacje z bluzką nietoperzem w roli głównej 

Bluzka nietoperz bardzo łatwo będzie grała w naszej stylizacji pierwsze skrzypce, a co za tym idzie warto jest zadbać o to, by jej nie zaćmić innymi dodatkami odzieżowymi, na jakie będziemy chciały się zdecydować. Stylizacje z bluzką nietoperzem w roli głównej sprawdzają się na naprawdę niemalże każdą okazję, dobierając do niej również okrycie wierzchnie - tutaj zdecydowanie postaw na https://zippini.pl/kardigany. Będzie to świetna opcja zarówno na wyjście do pracy, jak również wyskoczenie na szybką kawę z przyjaciółmi do pobliskiej kawiarni. 

Bluzka nietoperz - idealna do pracy 

Jak już zostało to wcześniej bardzo mocno podkreślone - bluzka nietoperz - idealna do pracy i to jest na pewno niepodważalne. Sprawdzi się zarówno z cygaretkami, spodniami rurkami, jak również nieco bardziej elegancką spódnicą. Buty – tutaj tak naprawdę mamy naprawdę wolną rękę, ponieważ nasz stylowy nietoperz dopasuje się do wszelkiego rodzaju obuwia.