Skuteczny poradnik, jak optycznie pomniejszyć pupę. 

Skuteczny poradnik, jak optycznie pomniejszyć pupę. 

Barbara Kurdej-Szatan szturmem wdarła się na polskie salony. Większość aktorek gardzi występami w reklamach, czekając na rolę w filmie, lub ewentualnie w serialu. Ona poszła zupełnie inną drogą. Od lat występowała w teatrach, aż wygrała casting do reklamy. Zwykle takie role pozostają niezauważone, lub w najgorszym razie są powodem do drwin jeszcze przez długie lata. W tym przypadku było inaczej. Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła naturalnością i urokiem osobistym, a reklama z jej udziałem była dowcipna i nienachalna. Blondynka zyskała przychylność widzów w całej Polsce. Najpierw zwiększono ilość reklam z kilku do całej serii, a następnie trafiła na ekrany telewizorów. Dziś jest cenioną aktorką serialową i filmową, a wszystko dzięki reklamie. Mężczyźni się w niej zakochują, a kobiety podziwiają, jak wygląda jej pupa w obcisłych kreacjach scenicznych. Jak ona to robi? 

 

Barbara Kurder-Szatan zdradza jej niezawodne metody na zmniejszenie pupy Barbara Kurder-Szatan zdradza jej niezawodne metody na zmniejszenie pupy 

Aktorka nie lubi zbyt wyzywających strojów i przyznaje, że nie jest do końca zadowolona ze swojej figury. Ma jednak sposoby, by ukryć mankamenty sylwetki i podkreślić swoje atuty. Wybierane przez nią kreacje nie są zwykle zbyt kuse i najczęściej utrzymane w ciemnym kolorze, który wyszczupla. Przykładowo na wielką galę zakłada ona sukienkę podkreślającą talię i rozkloszowaną, ewentualnie z wycięciem na nogę. To świetna metoda jak zmniejszyć pupę i sprawić, by nikt nie zwracał uwagi na nasze pośladki. Inną taką metodą jest noszenie szortów niezbyt obcisłych i o długości do połowy uda, a właśnie w takich fotografuje się Szatan. Do tego wzorzysta bluzka do ud, która częściowo je zakrywa i sprawia, że nie widać żadnych mankamentów sylwetki. Taką bluzkę można połączyć również z cygaretkami. Aktorka często nosi też ciemne spodnie bez żadnych ozdób i o prostych nogawkach – w ten sposób odwraca uwagę od pupy. Inny wybierany przez nią fason to sukienka rozkloszowana, która pokazuje biust i nogi, ale nie akcentuje pupy.  

 

Jak zmniejszyć pośladki, dzięki odpowiednio dobranym stylizacjom?     Jak zmniejszyć pośladki, dzięki odpowiednio dobranym stylizacjom? 

Od gwiazdy można się sporo nauczyć, jeśli chodzi o to, jak zmniejszyć pośladki i ukryć pupę. Przede wszystkim nie warto nosić zbyt obcisłych fasonów sukienek, które opinałyby sylwetkę. Zamiast tego lepiej wybrać sukienki rozkloszowane. Jeśli chodzi o okrycia wierzchnie, to zdecydowanie sprawdzą się dopasowane w talii płaszcze do kolan, które ukrywają tylną część ciała i dodają zgrabności. Pupę można wymodelować dzięki odpowiednim rajstopom. Dodatkowo świetnie wygląda, gdy założymy szpilki, bo mięśnie nóg napinają się wtedy i cała noga wygląda zgrabniej. Można podkreślać przy tym ładny biust czy zgrabne plecy za pomocą bardziej kolorowych ubrań, które odwrócą uwagę od pupy, którą wolelibyśmy zakryć. Na plażę można nosić sarongi i szale wiązane w pasie, lub majtki zakrywające tą część ciała. Do tego wzorzyste topy, by to na biust była skierowana uwaga.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *