Przedstawiamy najpiękniejsze propozycje na suknie ślubne 2018 roku. 

Przedstawiamy najpiękniejsze propozycje na suknie ślubne 2018 roku. 

Suknie ślubne gwiazd są jedną z najczęstszych inspiracji, jeśli chodzi o to, w czym idziemy do ołtarza. Rzadziej niż propozycje projektantów interesuje nas to, w jakim stroju znana i lubiana gwiazda wystąpiła w tym dniu. Pierwsze z medialnych ślubów, które wywołały zamieszanie również za sprawą mody, było wesele Kasi Cichopek. Gwiazda wystąpiła wówczas w rozłożystej, tiulowej sukni w tradycyjnym kolorze. W kolejnych latach nie brakowało zwolenniczek takiego tradycyjnego rozwiązania. To między innymi Izabela Janachowska czy Agnieszka Radwańska. Jednak zdarzają się też bardziej zaskakujące propozycje. Niektóre z nich to najpiękniejsze suknie świata, jeśli chodzi o 2018 rok.  

 

Suknie ślubne gwiazd. W jakich kreacjach przeżywały swój najważniejszy dzień? Suknie ślubne gwiazd. W jakich kreacjach przeżywały swój najważniejszy dzień? 

Przykładowo Ewa Chodakowska, jak wcześniej Ania Rubik, poszły do ślubu w krótkich sukienkach przed kolano. To świetny wybór dla wszystkich osób, które uważają nogi za swój największy atut. Po co ukrywać to, co najpiękniejsze? Paulina Sykut połączyła tradycję z nowoczesnością i miała sukienkę, w której tren był długi, a nogi z przodu odkryte. Z kolei Halina Mlynkova wystąpiła w sukni z syrenim ogonem. Na głowę wybrała romantyczną koronkę w miejsce tradycyjnego welonu. Bardziej zaskoczyła Sara Boruc. Jej spódnica była tradycyjna i mocno rozkloszowana, ale na górę wybrała… sweterek. Biały i kaszmirowy to świetny sposób na to, by moda z tego specjalnego dnia przetrwała w szafie. Po co kupować sukienkę za kilka tysięcy, którą potem trzeba będzie na zawsze schować? Dobrej jakości biały sweterek za kilkaset złotych będzie można z kolei nosić jeszcze przez wiele lat. Taki z odkrytymi plecami jest nie tylko ładny, ale też seksowny.  

 

Najpiękniejsze suknie ślubne 2018, które zachwycą każdą przyszłą Pannę Młodą! Najpiękniejsze suknie ślubne 2018, które zachwycą każdą przyszłą Pannę Młodą! 

Najpiękniejsze suknie świata nie muszą być w tym dniu białe. Udowadniają to suknie ślubne gwiazd takich, jak Agnieszka Szulim, która wystąpiła w czerwieni. Z kolei Anna Guzik wystąpiła na ślubnym kobiercu w rozkloszowanej, białej sukni, jednak wyróżniał ją drobny haft różyczek z przodu, nawiązujący do stylu góralskiego, w jakim utrzymany był ślub. Rozłożyste fasony odpowiadają Agnieszce Szczurek, której tren ciągnął się po ziemi jak suknia bajkowej księżniczki, a modne szpilki w szpic dodały całości charakteru. Osoby, które nie mogą się zdecydować na kreację, mogą wybrać drogę, jaką poszła Edyta Zając. Żona słynnego piłkarza postanowiła w dniu ślubu nosić nie jedną, ale trzy kreacje. Wszystkie utrzymane były w kolorze białym i miały podobny styl, dlatego trudno powiedzieć, co kierowało celebrytką, gdy decydowała się na ten krok. Pierwsza suknia ślubna była z odkrytymi ramionami, z głębokim dekoltem w łódkę i delikatnymi haftami. W drugiej ramiona też były odkryte, nie było ramiączek, talia była dopasowana a dół rozłożysty. Z przodu również pojawił się haft. W trzeciej sukni dekolt był nieco większy, jednak wciąż nie odbiegała ona stylistyką mocno od pozostałych. Być może chodziło o to, by nie pobrudzić się podczas szalonego tańca i drogi z kościoła do sali weselnej?  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *