Piżama jednoczęściowa – jednorożec, jako bajkowy hit 2018 roku! 

Piżama jednoczęściowa – jednorożec, jako bajkowy hit 2018 roku! 

Jednoczęściowa piżama zyskuje sobie coraz większe grono sympatyków, którzy od dawna poszukiwali czegoś, co pozwoli im się ogrzać podczas długich, zimowych wieczorów przed telewizorem lub z książką i ulubionym serialem. Jeśli jeszcze jej motywem przewodnim jest jednorożec, to niemal spełnienie marzeń pań w każdym wieku.  

Piżama w bajkowe jednorożce opanowuje cały Tumblr! Piżama w bajkowe jednorożce opanowuje cały Tumblr! 

Całkiem niedawno popularny portal zawrzał z powodu prawdziwej inwazji ubrania z jednorożcem. Piżama okazała się być prawdziwym hitem. Bajkowy stworek skradł serca dziewczyn i pań już jakiś czas temu, odkąd stał się symbolem czegoś przyjemnego, słodkiego i uroczego. Jednorożce coraz śmielej wkraczały do świata Internetu, rozpoczynając swoje królowanie w memach na swój temat. Do ich rosnącej popularności przyczyniają się bajki typu „kucyki pony”, gdzie urocze stworki przeżywają w każdym odcinku przygody, nie do końca charakterystyczne dla ich rasy. 

Skoro Tumblr oszalał na punkcie jednorożca, może warto rozejrzeć się za tego typu ubraniem i sprawdzić, czy przypadkiem nie stanie się naszym ulubionym domowym outfitem? Czasem tego typu mody to tylko chwilowe przebłyski, jednak jednorożce już od jakiegoś czasu opanowały Internet i nie zanosi się na to, aby moda ta miała mieć swój koniec. 

W Polsce istnieje gmina o nazwie Jednorożec. Również w 2018 r. będą tam obchodzone dni jednorożca. Z pewnością wiele osób z całego kraju pojedzie świętować razem  mieszkańcami, którzy dość sprytnie i z dystansem podchodzą do wieloznaczności tego słowa. Festyn odbywający się latem, przyciąga najmłodszą widownię, ciekawą występów swoich kolegów oraz chcących sfotografować się z postaciami z bajek, np. z myszką Mickey. 

Bajkowe postaci coraz częściej pojawiają się w kolekcjach sieciówek i to nie tylko tych dziecięcych. Często na działach damskich i męskich, można spotkać nie tylko jednorożce, ale również Minionki, postaci z bajki Dragon Ball, czy bohaterowie z bajek Disney’a typu Myszka Mickey. Coraz częściej na pólkach sklepowych możemy zobaczyć top damski w bajkowe wzory. Ma to zapewne za zadanie pokazać nam, że powinniśmy nieco częściej wyzwalać swoje wewnętrzne dziecko. Uczy to również dystansu do swojego wieku. Przecież każdy ma tyle lat, na ile się czuje.  Piżama jednoczęściowa – jednorożec, jako bajkowy hit 2018 roku! 

Jednoczęściowa piżama w jednorożce to nie jedyny nieodzowny element idealnego zimowego wieczoru. Jednorożce zagościły również na szlafrokach, kapciach i szortach. Nie wspominamy już o maskotkach, które bardzo szybko znikają ze sklepowych półek. Swoją drogą, ciekawe, które z baśniowych zwierząt będzie następne – może za jakiś czas pojawi się nowa postać, która na stałe zagości w popkulturze, na naszych ubraniach, w powiedzeniach i stylu bycia? Z pewnością będzie ciężko zając jej miejsce uroczego jednorożca, którego kochają panie od lat kilku, do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu. To obecnie coś tak popularnego, że nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby o co chodzi, kiedy określa się sytuację mówiąc, że jest z tych z jednorożcami i tęczą. Nie ma tu miejsca na hejt – po prostu musimy do jednorożców przywyknąć. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *