Naturalne powiększanie ust, dzięki domowym sposobom

Pełne wargi są marzeniem niejednej z nas. Nie chcąc poddawać się bolesnym zabiegom u kosmetyczki lub kosmetologa, próbujemy wszystkiego, byle tylko uzyskać wymarzony efekt. Zastanówmy się, jakie domowe sposoby pomogą nam naturalnie powiększyć usta, aby uwydatnić ich kształt, wydobyć piękną, naturalną barwę, a przy tym nie popaść w przesadę. W końcu urodę należy podkreślać, a nie ją zmieniać. Kobiety od dawna zastanawiały się, jak bardzo można poprawiać niedostatki, pozostawione przez matkę naturę domowymi sposobami. Niegdyś używały do tego różnego rodzaju ziół zebranych o odpowiedniej porze, tudzież szukały alternatywnych zastosować dla zawartości swoich ogródków.  

Pełne czerwone usta, były marzeniem pań od zarania dziejów. Poszukiwano receptury, która pozwoli domowym sposobem powiększyć i zabarwic usta na czerwono.  Pamiętajcie jednak o tym, że do czerwonych ust należy dobrać stonowaną stylizację. Może to być elegancka, czarna sukienka na wieczór, ale równie dobrze kurtka jeansowa w skromnym zestawieniu białej koszulki i rurek na co dzień.

Jak bezpiecznie powiększyć usta, korzystając z domowych sposobów? Jak bezpiecznie powiększyć usta, korzystając z domowych sposobów? 

Jedną z takich metod może być stosowana od lat joga twarzy, która poprawia ukrwienie warg, ich kolor oraz wygładza drobne zmarszczki wokół ust. Ponad to na nasze wargi korzystnie wpływają peelingi cukrowe. Jeśli nie lubimy tego rodzaju kosmetyków, spróbujmy masować wargi co wieczór miękką, zwilżoną szczoteczką do zębów. 

Pamiętajmy, że powiększając usta domowymi sposobami, na efekty będziemy musiały poczekać nieco dłużej w porównaniu do pań, które zdecydowały się oddać swoje wargi w ręce kosmetologa. Doceńmy jednak fakt, że domowymi sposobamipowiększamy usta w całkowicie bezpieczny sposób. 

Konturówka czy szminka. Czym lepiej powiększyć usta? Konturówka czy szminka. Czym lepiej powiększyć usta? 

Do domowych sposobów powiększania ust, zaliczają się  również dostępne na rynku kosmetyki, w tym również popularna „kolorówka”. Umiejętnie dobierając barwy, stosując różnego rodzaju tricki, możemy wyczarować dla siebie piękne, pełne usta. Na stałe będzie to możliwe jedynie za pomocą zabiegów, jednakże przed każdym wyjściem możemy powiększyć szminką nasze wargi. W pierwszej kolejności malujemy twarz, łącznie z ustami, podkładem. Dokładamy kamuflaż, aby poprzedni kształt ust był niezauważalny. Następnie oprószamy twarz pudrem. Konturówką dobraną do koloru pomadki, obrysowujemy usta, nadając im pożądany kształt. Pierwsze kreski stawiamy na szczycie warg. Następnie kontynuujemy obrysowywanie ust od zewnętrznych kącików, kierując się ku środkowi. Pamiętajmy, że nowe kontury naszych ust mają się znajdować powyżej i poniżej poprzednich rysów! Następnie uzupełniamy środek ust konturówką. Matowimy je pudrem. Następnie malujemy szminką górną wargę, schodząc ku dolnej. To dość krótka sztuczka, która daje naprawdę piorunujący efekt. 

Jak widać, przy pomocy dostępnych kosmetyków, również można powiększyć usta. Istnieje z pewnością jeszcze wiele innych metod, jednak te wymienione w artykule, zostały przez nas sprawdzone i możemy je z czystym sumieniem polecić wszystkim paniom, które chcą wyglądać wyjątkowo. Usta modelowane szminką i konturówką z pewnością przetrwają bez szwanku każdą imprezę, na której będziesz chciała wyglądać wyjątkowo. Pamiętaj jednak, że warto również pielęgnować usta, choćby domowymi sposobami, abyś jak najdłużej cieszyła się ich dobrą kondycją. Wargi zadbane zawsze wyglądają o niebo lepiej i są znacznie bardziej podatne na wszelkie zabiegi makijażowe, którym je poddajemy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *