Najmodniejsze męskie fryzury, które stały się HITem ostatnich czasy! 

Bardzo krótkie fryzury męskie charakterystyczne dla polskich ulic powoli odchodzą do przeszłości. Kiedyś wręcz trudno było sobie wyobrazić, by panowie nosili jakąkolwiek inną fryzurę. Jeśli już, to w ramach subkultur – najpierw hippisowskiej, później punkowej czy metalowej. Bardzo krótkie męskie fryzury są dziś równie popularne, co nieco dłuższe fryzury dla mężczyzn, grzywki i tyły. Włosy panów od kilku lat muszą już być równie zadbane, co kobiece fryzury. Wakacyjna walizka męska zaczyna zawierać także kosmetyki do pielęgnacji włosów. Młode dziewczyny od mężczyzn oczekują nie tylko umiejętności korzystania z grzebienia, ale też przemyślanej długości fryzury, a także umiejętności stylizacji. Włosy w sezonie 2017 u mężczyzn były często inspirowane stylem retro, na fali popularności bród, wąsów i tradycyjnych technik golarskich. Stąd powrót brylantyny i gładkich upięć, które można uzyskać poprzez wczesanie grzebieniem brylantyny we włosy od góry do tyłu. Modne są też nieco przylizane, ale nonszalanckie fryzury, jakie nosi choćby Harry Styles. Gwiazdor ma dłuższą fryzurę męską sięgającą do uszu, którą lekko mierzwi i zaczesuje na bok. Męskie, krótkie włosy zdecydowanie w 2017 roku odeszły do przeszłości. Fryzury męskie to też eleganckie fryzury męskie z przedziałkiem. Eleganckie fryzury męskie z przedziałkiem to fryzury męskie, które są bardzo modne.

Eleganckie męskie fryzury z przedziałkiem. Dla kogo będą najodpowiedniejsze? 

Eleganckie męskie fryzury z przedziałkiem. Dla kogo będą najodpowiedniejsze? Jakie są inne modne fryzury męskie 2018? W sezonie 2018, jak i w nadchodzącym, wciąż modne są też fryzury wygalane maszynką po bokach i nieco dłuższe u góry. Golenie boków maszynką najpierw stało się modne u pań, jednak z perspektywy czasu można zauważyć, że panom jest w nich na ogół zdecydowanie bardziej do twarzy. Często harmonizuje to z dłuższymi włosami u góry, które można zaczesywać do tyłu, do przodu i na bok, dając duże pole do stylizacji.  Męska fryzura tego typu dobrze harmonizuje się z wąsami i brodą. Fajnie wygląda też z fryzurami z przedziałkiem, które szczególnie pasują panom o pociągłej twarzy. Nieco mniej tym, których twarz jest kwadratowa. Modna fryzura męska 2018 może być to wygolenie tylko części boków, jak i pozostawienie jedynie pasa włosów u góry dla bardziej sportowego efektu. Fryzury dla mężczyzn często są mierzwione, jakby „czesane wiatrem”. Ten efekt jest bardzo męski, bo sprawia wrażenie, jakby właściciel nic nie robił sobie ze swojego wyglądu, a to wciąż pociąga. Aby uzyskać taką modną fryzurę męską 2018 trzeba porządnie nalakierować czubek fryzury dla mężczyzn i wmasować w niego gumę modelującą. Włosy mogą być lekko zakręcone z przodu, lub zaczesane luźno na jeden bok – wszystkie chwyty są dozwolone.  

Jak idealnie dobrać męską fryzurę, względem kształtu twarzy mężczyzny? 

Pyzaci panowie dobrze wyglądają w uczesaniach z lekką, przedłużaną grzywką. Z kolei ci z trójkątną twarzą będą dobrze prezentować się we fryzurach nieco dłuższych, a kwadratowa twarz aż się prosi o asymetryczną fryzurę. Coraz powszechniejsze są też farbowania dla mężczyzn, które pozwala wyglądać młodziej i wyszczuplić twarz. Dawniej panowie decydowali się głównie na czarny kolor ukrywający siwiznę lub bardzo jasny blond. Dziś fajna fryzura męska to bardziej subtelne rozwiązania, dzięki którym pan nadal jest męski, ale może odświeżyć wizerunek lub podkreślić kolor oczu czy cery za pomocą nieco rozjaśnionych lub przyciemnionych pasem. Jeśli chodzi o dłuższe propozycje, to fajna fryzura męska to oczki wiązane z tyłu głowy. Takie upięcia kiedyś spotykano tylko u samurajów. Dziś upowszechniły się dzięki bohaterom serialów jak Gra o Tron czy Wikingowie, którzy noszą się podobnie. Krótkie najmodniejsze fryzury dla mężczyzn są z przedziałkiem na bok. Czy męskie, krótkie włosy wrócą po 2018 roku a krótkie najmodniejsze fryzury męskie z przedziałkiem na bok zostaną w trendach? Zobaczymy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *