Najmodniejsze damskie fryzury na sylwestra, które zrobisz sama krok po kroku!

Sylwester to dla wielu kobiet najważniejsza impreza w roku, jedna z jedynych okazji, by zaprezentować się w nowej odsłonie. Jakie są fryzury na sylwestra 2018 krok po kroku. Jaka będzie fajna fryzura na sylwestra, którą da się zrobić samemu w domu? Hitem są oczywiście fale. Wiele kobiet na co dzień prostuje włosy lub zostawia je w naturalnym stanie, bo kręcenie na lokówkę pochłania sporo czasu. Dlatego warto wykonać taką fryzurę właśnie na Sylwestra, by wyglądać modnie i inaczej, niż na co dzień. Świetnie wyglądają w takich falach zatopione diamentowe spinki czy brokatowe ozdoby, które delikatnie połyskują spośród włosów. Wystarczy tylko zakręcić włosy w fale zgodnie z tym, jaki efekt chcemy uzyskać: miękkie fale czy drobne loki. Od tego zależeć będzie, jak dużo pasm nawiniemy na lokówkę, jak długo będziemy je trzymać i pod jakim kątem zawijać. Na koniec zawsze warto polakierować fryzurę, by wytrzymała ona całą noc tańca.

Szalone upięcia w stylu BOHO, które dodadzą Twojej fryzurze nutkę intrygi.

Najmodniejsze upięcia damskie to w tym roku szalone upięcia boho i inne plecione, indiańskie fryzury. Jeśli chodzi o szalone upięcia boho, to świetnie sprawdzają się wspomniane już fale. Plecione i indiańskie inspiracje we włosach to głównie warkocze. Najmodniejsze teraz to te słowiańskie, umieszczone wokół głowy jak korona, lub luźne plecionki w stylu kłosa.

Jakie są fryzury na sylwester 2018 krok po kroku dla osób z krótszymi włosami? Fajna fryzura na sylwester, którą można zrobić szybko, to ulizane włosy, jakie chętnie nosi Gigi Hadid i Cara Delevigne. Nic dziwnego, że wybierają ją właśnie modelki, którym zależy na czasie i lubią być gotowe do wyjścia szybko. Gigi Hadid ma wprawdzie długie włosy, ale często zawija grzywkę do góry i przylizuje. Z kolei Cara Delevigne jest znana z krótkich fryzur, które świetnie wyglądają z brylantyną. Takie upięcia damskie nosi też znana z serialu Girls Lena Dunham. Te gwiazdy udowadniają, że upięcie damskie może być zainspirowane stylem mężczyzn. Wystarczy zaczesać grzebieniem włosy do tyłu i użyć brylantyny. Jeśli nie chcesz, by upięcie za bardzo przypominało męską fryzurę, z boku wepnij dużą, ozdobną spinkę lub wsuwkę z brylancikami.

Jaką wybrać fryzurę do wieczorowej stylizacji?

Osoby, które mają włosy do ucha, mogą wybrać fryzurę a’la Magda Mołek, czyli zmierzwioną grzywkę opuszczoną na bok. Magda Mołek pokazuje, że taka fryzura będzie najbardziej modna wieczorami w 2018 roku. Również tu świetnie sprawdzi się każda biżuteryjna ozdobna wpięta z boku włosów. Równie ważny co fryzura jest makijaż. Dla krótkich włosów i ulizanych do tyłu fryzur powinien być bardzo kobiecy – czerwone usta lub mocne smokey eyes. Przy falach można mieć nieco oszczędniejszy makijaż, bo już sama fryzura jest efektowna. Do warkoczy pięknie pasują czerwone usta, które kojarzą się z młodością i pewnością siebie. Nastaw dokładnie razem z synem bądź córką dziecięcy zegarek i oczekujcie razem magicznej północy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *