Logo na paznokciach, jako hit tego sezonu!

Logo na paznokciach, jako hit tego sezonu!

Logo na paznokciach, jako hit tego sezonu! Bez wątpienia hitem 2018 roku, będą wzorki na paznokciach, z logo popularnych firm. To niezwykle interesujący pomysł. Literki w formie manicure również wypisuje się np. przed pójściem na koncert ulubionej gwiazdy – wówczas napisy są bardzo na miejscu.. Jednak tak jak w każdym razie, tak i tu uważamy, że umiar jest dobry we wszystkim. 

Manicure jako sposób na efektywną reklamę! 

Nieważne, czy to logo, czy może cały napis, w jakiś sposób z pewnością pozwolą zabłysnąć w towarzystwie interesującą stylizacją paznokci. Dzięki temu dane logo czy nazwa ukażą się przed oczami kogoś, kto wita się z tobą, czy rozmawia, kiedy zaczynasz gestykulować. To niezwykle interesująca forma  reklamy oraz pozycjonowania danej marki. 

To absolutny hit również wśród manicure hybrydowych. Coraz więcej pań się na nie decyduje, chcąc się cieszyć zadbanymi paznokciami przez kilka tygodni. Jeśli wówczas będzie nosić kontrastowe logo na paznokciach, z pewnością wiele osób, choćby z ciekawości zapyta o napis na paznokciach lub obrazek. Coraz częściej oryginalny, elegancki wzorek na paznokciach zastępuje nam komplet biżuterii, a w szczególności pierścionki i bransoletki.Manicure jako sposób na efektywną reklamę! 

Każda reklama, odnosząca pożądany skutek, jest warta powielania pomysł na literki i logo na paznokciach, jest bardzo dobry. Często również, np. od hostess wynajmowanych przez daną firmę np. na okoliczność promocji produktów, zdarza się, że wymaga się jednakowego koloru paznokci. Barwa również ma tu dość duże znaczenie, bo często kojarzymy markę właśnie ze względu na kolory z nią związane i bez problemu jesteśmy w stanie rozpoznać, kogo dana osoba reklamuje nawet wówczas, kiedy nie widać logo. 

Prawdziwym hitem 2018 roku, jest ozdabianie paznokci takim „brandowanym” manicure. Nie jest to traktowane jako agresywna reklama, raczej jako nowy trend, który jest ciekawą alternatywą zdobienia paznokci. W końcu logo większości firm, można na tyle interesująco połączyć z różnymi kolorami, że powstała kompozycja może naprawdę stanowić element dekoracyjny, na który z podziwem i nutką zazdrości będą spoglądały osoby, które boja się eksperymentować z manicure. 

Nie bójmy się zaryzykować i zrobić czegoś niestandardowego z naszymi paznokciami. Często w końcu decydujemy się zaryzykować i okazuje się, że było warto, ponieważ efekt przerasta pozytywnie nasze oczekiwania. W 2018 postawmy na odważny manicure, który będzie świadczył o naszej chęci eksperymentowania i próbowania nowych rzeczy. A nuż uda się znaleźć nowy styl oraz wzornictwo, które będzie nam towarzyszyło również później. Literki na paznokciach można również wykorzystać jako pomysł nie tylko na napisanie logo firmy, ale również na każdy inny dowolny napis, który tylko przyjdzie nam do głowy. Nie bójmy się nowego, początek 2018 roku to na pewno świetny czas, aby wypróbować nowe sposoby dbania o urodę, makijażu oraz ozdabiania paznokci. Na poszukiwanie i ewentualną zmianę stylu nigdy nie jest za późno, tak samo jak na eksperymenty z makijażem i manicure. Wykorzystajmy nowe trendy jako alternatywę dla tego, co już teraz robimy ze swoim ciałem i spróbujmy, czy może nie nadszedł i dla nas czas na zmiany. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *