Letnie, modne i proste fryzury krok po kroku. Upięcia, które nadadzą się zarówno na wesele jak i na co dzień. 

Letnie, modne i proste fryzury krok po kroku.

 Upięcia, które nadadzą się zarówno na wesele jak i na co dzień. Dziś podpowiemy, jak wykonać krok po kroku fryzury, które pokocha każda z was. Są fajne, ciekawe i z pewnością sprawdzą się podczas letnich eskapad, jak i na bardziej eleganckich przyjęciach. Są ciekawe i łatwe w wykonaniu. Uwierzcie nam, że idealna fryzura na lato to nie tylko rozpuszczone włosy. Zaproponujemy wam luźne upięcia, które zapewne zostaną z Wami przez pozostałą część roku. 

Ciekawe fryzury krok po kroku, które zrobisz sama w nie dłużej niż 10 minut 

Damskie upięcia na lato, które zaproponujemy, to fryzury, które wykona każda z was. Są proste, modne i z pewnością będą hitem lata 2018. Uczesania te są bardzo efektowne i sprawią, że proste, zaplatane włosy zyskają prawdziwie galowy charakter. 

Zacznijmy od jednej z najprostszych fryzur. Zwiąż włosy w kucyk i spleć z nich warkocz. Następnie rozdziel włosy nad gumką u nasady fryzury. Przełóż warkocz przez powstały otwór, aż zakręcisz w ten sposób całą jego długość. Całość zamocuj sponkami wsuwkami. To modne, proste upięcie z warkoczem w roli głównej, stworzy piękny kok. Będzie idealnym rozwiązaniem, gdy będziesz opalać się w bikini na plaży, ale również na wieczorne wyjście w letni dzień.

Jeśli pragniesz wyczarować fryzurę a’ la lata 20 -te, załóż na włosy opaskę. Owijaj pasma włosów wokół opaski. Następnie wszystkie pasma podwiń za opaskę. Zabezpiecz fryzurę wsuwkami. I gotowe! Takie zaplatane upięcie świetnie sprawdzi się na weselach i innego rodzaju uroczystościach. Ciekawe fryzury krok po kroku, które zrobisz sama w nie dłużej niż 10 minut 

Co do fryzur z warkoczy, możemy również zaproponować fryzurę złożoną z upięcia włosów z francuzem w roli głównej. Włosy dokładnie rozczesujemy, i związujemy w dwa kucyki. Następnie oba zaplatamy w warkocze, dość ciasno. Następnie zdejmujemy gumki te, które były tuż przy głowie. Następnie łapiemy za warkocze i krzyżujemy je mocno z tyłu głowy. Warkocz, który znajdzie się na górze, wyginamy w literę C i przypinamy wsuwkami. Drugi warkocz zakładamy na przypięty, chowamy końce pod spód i przypinamy warkocz wsuwkami. Możemy tę fryzurę wykonać zarówno z warkoczy francuskich, jak i zwykłych. Ładnie będą wyglądać również dwa koczki z tyłu głowy, zaplecione z dwóch warkoczy. 

Damskie fryzury z warkoczem w roli głównej prezentują się bardzo efektownie, nie zapominajmy jednak również o wysokim kucyku, tzw. messy bun. To typowa fryzura, stylizowana na lata 60 -te, która wciąż doskonale się sprawdza przy większych imprezach. Najpierw robimy z tyłu głowy dwa kucyki – jeden pod drugim. Górny kucyk ma przykryć dolny. Możemy spodni kucyk przypiąć wsuwkami do górnego, aby zbytnio się nie przemieszczał. Czubek głowy tapirujemy. Wysoki kucyk plus niebotycznie długie włosy – czego chcieć więcej? Fryzury z kucykiem w roli głównej sprawdzają się dobrze, jeśli zostało nam rekordowo mało czasu, zwłaszcza jeśli jesteśmy w podróży. Możemy z powodzeniem wykonać wówczas francuskiego koka lub przełożyć kucyk kilkukrotnie wokół gumki i uzyskać fryzurę niczym z salonu fryzjerskiego. 

Prezentowane fryzury z pewnością wielu z pań przypadną do gustu i na stałe zagoszczą w repertuarze uczesań na różne okazje. Życzymy owocnej nauki. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *