Królowa Hiszpanii ubiera się w sieciówkach, a jej stylizacje wprawiają w modowy zachwyt!

Królowa Letizia pokazuje, że aby wyglądać olśniewająco, nie potrzeba sukien od projektantów za miliony dolarów. Ona równie pięknie prezentuje się w sukienkach z Zary i H&M. Dobór odpowiednich dodatków oraz jej sposób bycia sprawiają, że wyjątkowo dobrze się ją ogląda. Całość stylizacji wydaje się być spójna z jej sposobem bycia, co czyni ją bardzo autentyczną. 

Jakie popularne sieciówki preferuje królowa? 

Letizia nie kryje się z tym, że robi zakupy w popularnych sieciówkach. Nie stanowi dla niej problemu, że kupuje w takich sklepach jak Zara i H&M. Wydaje się wręcz dumna z tego, że potrafi pięknie wyglądać w tak taniej i popularnej kreacji, tak zjawiskowo. Ogromną pracę wykonuje tu makijaż oraz dodatki, które zdecydowanie poprawiają jakość sieciówkowej odzieży. Charakter stylizacji zmienia się dodatkami, dzięki którym można ją uczynić mniej lub bardziej elegancką. Królowa zawsze stawia na tą drugą opcję, co wychodzi jej wspaniale i wzbudza zachwyt wszystkich oglądających oraz fotoreporterów. 

Podpowiadamy, w których sieciówkach łatwo skomponować stylizację godną samej królowej Letizii 

Aby wyczarować kreację godna królowej Letizii, nie musimy się zbytnio trudzić. W Zarze znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba, aby stworzyć tak piękną, elegancką całość, jaką nie raz prezentowała królowa Letizia. Ponad to ubrania w tego typu stylistyce, tworzy marka Mango. Również w popularnym H&M, odnajdziemy stroje np. midi spódnica, w których z pewnością wystąpiłaby królowa. Kolejną z propozycji może być nasze rodzime Reserved, które od lat dostarcza nam zarówno eleganckich, jak i bardziej basicowych kreacji. Ich ekskluzywne linie, które od czasu do czasu są wprowadzane, nie ustępują niczym ubraniom z topowych, nieco droższych marek, takich jak np. Massimo Dutti, Co do butów, warto poszukać ich w salonach Aldo i Kazaar. Tam znajdziemy nieco bardziej eleganckie szpilki oraz inne rodzaje butów, które z pewnością nadadzą królewskiego charakteru stylizacji.  Ponad to nie bójmy się naszych rodzimych projektantów – ubrania od nich być może są nieco droższe niż te w sieciówkach, jednak mają swój niepowtarzalny charakter. 

Bierzmy przykład z królowej i polujmy w sieciówkach na ubrania przeznaczone na oficjalne okazje. Wówczas z pewnością uda na się znaleźć prawdziwe perełki. Warto również zajrzeć na strony internetowe wymienionych marek, ponieważ asortyment w salonie stacjonarnym może się nieco różnić od tego prezentowanego na stronie internetowej. Jeśli już znamy swój rozmiar w danej sieciówce, warto zrobić zakupy przez Internet i skorzystać ze zniżek, które zwykle obowiązują po zapisaniu się  na newsletter. Warto również skorzystać z tej opcji, ponieważ wówczas nie musimy tłoczyć się z innymi w galerii, ani też wydawać pieniędzy na parkingi.  

Królowa Letizia wzbudza swoimi kreacjami niemałe kontrowersje, pokazując, że można bawić się modą i mało istotne jest, skąd pochodzi dane ubranie – czy zostało uszyte na miarę, czy znalezione zostało w popularnej sieciówce. Ważne, jak się w nim czujemy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *