Jakie ubrania nosić, by zniwelować szerokie ramiona u dziewczyn?

Szerokie ramiona u dziewczyn to dość częsty problem, z którym borykają się panie, zwłaszcza latem, kiedy pojawia się potrzeba odsłaniania ciała. Zimową porą nie ma tego problemu, gdyż zimowa kurtka go rozwiązuje. Duże ramiona u kobiet nie wyglądają zbyt estetycznie, przez co potrafią szpecić najpiękniejszą kreację, o ile nie jest ona odpowiednio dobrana. Podpowiemy, jak ukryć szerokie barki, aby móc cieszyć się optycznie wysmuklonymi ramionami, które z pewnością przyciągną spojrzenia. 

Jak korzystnie wyeksponować duże ramiona u kobiet? 

Jak korzystnie wyeksponować duże ramiona u kobiet? Jakie sukienki wybierać, aby szerokie ramiona wyglądały nieco bardziej korzystnie? Najlepiej zdecydować się na takie, których ramiączka  będą średniej szerokości i utworzą dekolt w kształcie litery „V”. Możemy się również pokusić o sukienki wiązane na szyi. Wówczas nasze ramiona, nawet jeśli są zbyt masywne, zostaną optycznie wyszczuplone. 

Sukienki, które idealnie nadają się dla dziewczyn o szerokich ramionach. 

Mając szerokie ramiona, czy to w ramach spadku po intensywnych ćwiczeniach na siłowni, czy to jako stały element sylwetki, chcemy od czasu do czasu nieco je wyszczuplić. Powinniśmy zatem zrezygnować z sukienek bez ramiączek lub na bardzo cienkich ramiączkach, ponieważ dodatkowo poszerzą nasze ramiona. Jeśli już nie chcemy zrezygnować z sukienek bez ramiączek, spróbujmy nałożyć do niej masywny, duży naszyjnik. Wówczas cała uwaga skupi się na nim, i będzie to skuteczne odwrócenie uwagi od szerokich ramion. 

Zamaskuj szerokie ramiona, dzięki paru prostym zasadom. 

Doskonałym wyjściem dla osób o szerokich ramionach, jest ubieranie się od stóp do głów w jednym kolorze. Wówczas dysproporcje zostają wyrównane, ponieważ ubiór w jednym kolorze zawsze wyszczupla całość sylwetki. Możesz dobrać do tego zestawu ciekawy plecak miejski. 

Zakładając golf, załóżmy do niego długi naszyjnik, który będzie kończył się w okolicy pępka. W ten sposób uda nam się ukryć szerokie ramiona, poprzez ich optyczne zwężenie. Kolejnym sposobem na ukrycie zbyt szerokich barków, jest zakładanie bluzek i sukienek z dekoltem kończącym się w okolicy talii. To doskonałe rozwiązanie dla pań o małych biustach.  

Jeśli zastanawiałaś się, jak zwęzić szerokie ramiona za pomocą ubrań, podaliśmy kilka sposobów. Mamy nadzieję, że u Ciebie sprawdzą się tak samo dobrze, jak u nas. Przetestowaliśmy wszystkie z wymienionych metod i uwierz nam – działają. Wspomnimy tu jeszcze o jednej metodzie na zwężenie szerokich barków – spróbuj odsłonić plecy! Głęboki dekolt na plecach jest naprawdę sexy, poza tym ta opcja jest znacznie wygodniejsza niż głęboki dekolt, czy wiązane na szyi sukienki. 

Panie z szerokimi barkami mają jedną przewagę nad pozostałymi typami sylwetki: mamy u nich do czynienia z ładnie zaznaczoną talią. Dzięki barkom o szerokości bioder, środek ciała wydaje się być nieco węższy, co szczególnie podkreśla nawet słabo zaznaczoną  talię. To ogromny plus, bo wiemy, jak trudno wyćwiczyć talię osy. Szerokie ramiona możemy optycznie zwęzić, a z talią mogłoby nie pójść tak sprawnie. Cieszmy się więc ramionami, które są silne i piękne, bo to ogromny atut, dzięki któremu również możemy czuć się kobieco w wielu kreacjach. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *