Jak powinny ubierać się kobiety o sylwetce gruszki, by eksponować swoje kształty? 

Jak powinny ubierać się kobiety o sylwetce gruszki, by eksponować swoje kształty? 

Sylwetka gruszki składa się z najszerszych bioder i ud i nieco węższej talii, biustu i ramion. Najpopularniejsze gwiazdy, które mają taką sylwetkę, to Beyonce i Kim Kardashian. I to właśnie od nich należy się uczyć tego, jak się ubierać przy takiej figurze. Poza tym warto traktować poniższe porady z przymrużeniem oka. Kiedyś wymagano od kobiet, by ściśle trzymały się zasad odnoszących się do ich sylwetki. Dziś coraz więcej dziewczyn nosi bez kompleksów ubrania, które podkreślają ich największe atuty – pupę czy szerokie uda. Figury nie należy się już wstydzić, ale ją podkreślać.

Jakie ubrania powinna wybrać gruszka? Jakie ubrania powinna wybrać gruszka? 

Ubierać się jak Beyonce – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Gwiazda ma sztab menadżerów i stylistów, a na co dzień pani typu gruszka nie ma zwykle czasu, by zastanawiać się, jaka spódnica dla gruszki, jakie spodnie i ogólnie jakie ubrania będą wyglądały najlepiej. Królowa muzyki R&B nosi się bardzo kobieco, chętnie wybiera spódnice o różnych długościach i sukienki wizytowe. Ich cechą wspólną jest dopasowanie do sylwetki. Beyonce nosi więc spódnice do ziemi, które wyraźnie opinają biodra i uda, jak również krótkie szorty i mini. Ważne przy takiej sylwetce, by były one dobrze dopasowane w talii i nie tworzyły w miejscu zapięcia fałdek, lecz zgrabną linię. Spódnica dla gruszki to też ołówkowy krój do kolan, który pozwala nieco zakryć fałdki na brzuchu i wysmuklić całą sylwetkę. Najgorzej panie o sylwetce gruszki będą wyglądały w rozkloszowanych spódnicach trzymających się na biodrach, czyli w najszerszym punkcie sylwetki. Zastanawiając się, jaka spódnica będzie pasować, warto też odrzucić spódnicę bombkę, która dodatkowo poszerza biodra i uda. Warto też dobrze dopasować długość spódnicy do grubości nóg i nie wybierać fasonów, które kończą się w najgrubszym ich punkcie – będą deformować sylwetkę.

Jaka spódnica idealnie podkreśli talię gruszki? Jaka spódnica idealnie podkreśli talię gruszki? 

Jak się ubierać poza tym przy takiej figurze? Największym atutem figury typu gruszka jest talia. Dlatego warto wybierać fasony, w których talia i biust jest w centrum zainteresowania, a biodra i uda są zakryte. Figura gruszki jest bardzo kobieca, dlatego o ile tylko zostanie odpowiednio podkreślona, jest idealnym rodzajem figury. Figura gruszki pozwala się łatwo ubrać na większą imprezę, gdy królują właśnie kobiece fasony i sylwetka w kształcie klepsydry. Taka sylwetka to główny atut gruszki, który warto podkreślać.  Dlatego zawsze powinna podkreślona być talia. Jak taka kobieta powinna dobierać ubrania? Wystrzegać się tych zasłaniających talię i nogi, jak niezgrabne t-shirty i szerokie jeansy. Jakie spodnie powinna więc nosić gruszka? Najlepiej rurki i jeansy boyfriendy do wysokich obcasów i dopasowane szorty. Figura będzie w nich wyglądała proporcjonalnie. Figura wygląda też dobrze w spodniach sięgających talii. Ubrania nie powinny być zbyt obłe i muszą podkreślać sylwetkę. Płaszcz może być więc krótki lub do kolan, spięty paskiem, a nie płaszcz w kształcie pudełka, w którym sylwetka zginie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *