Czerwony kapturek, jako HIT modowy na Halloween! 

Czerwony kapturek, jako HIT modowy na Halloween! 

Przed Halloweenem wypożyczenie odpowiedniego stroju wymaga stania w kolejkach, planowania na kilka tygodni przed imprezą, lub sporych funduszy. Niezależnie, czy chcesz stylizacje na Halloween kupić, czy wypożyczyć, wiąże się to z dużymi trudnościami. Są jednak również stylizacje na Halloween, które można stworzyć samemu za pomocą prostych rzeczy, które masz w domu lub z łatwością kupisz w dowolnym sklepie. Jednak z nich to stylizacja a’la Czerwony Kapturek. Jak ją zrobisz z tego, co masz pod ręką?  

 

Gotowe stylizacje na Halloween, sprawdź z czego możemy skorzystać.

Jak się ubrać na Halloween, by siać zachwyt i grozę? 

Stylizacja a’la Czerwony Kapturek to pomysł bardzo dziewczęcy. W bajce były jednocześnie przerażające elementy, jak wilk podający się za babcie, którą wcześniej zjadł, więc nadaje się ona perfekcyjnie jako podstawa Halloweenowego outfitu. Świetnie będzie wyglądała para, w której dziewczyna jest przebrana za czerwonego kapturka, a chłopak za wilka. Jak się ubrać na Halloween, by przypominać tą postać z bajki? Jeśli masz w domu czerwoną sukienkę, to podstawę stroju masz już gotową, możesz również połączyć czerwoną bluzkę ze skórzanymi spodniami. Najlepsza będzie taka przed kolano, dziewczęca, ale może też być każdy inny fason. Do tego rajstopy – czerwone, białe lub czarne, zależnie od tego jakie masz w szafie i czy masz czas dokupować nowe elementy swojego stroju. Zastanawiając się, jak się ubrać na Halloween jak czerwony kapturek, nie można zapomnieć o jego charakterystycznym płaszczyku. Możesz go zrobić na kilka sposobów. Jeśli impreza odbywa się częściowo na zewnątrz, możesz po prostu pożyczyć od kogoś czerwony płaszcz. Warto też zapytać rodzinę i znajomych, czy nie mają czerwonej peleryny, która sprawdziłaby się idealnie. Jeśli mają pelerynę w innym kolorze, możesz naszyć na nią czerwone aplikacje, by bardziej przypominała pelerynę z bajki. Innym sposobem jest własnoręczne zrobienie peleryny. Nie bój się, to nic trudnego! Wystarczy, że zaopatrzysz się w dużą, czerwoną chustę i przewiążesz ją sobie na ramionach. Możesz też znaleźć duży kawałek czerwonego materiału i uszyćz niego szybko pelerynkę na gumce, zawiązać dwa rogi wokół szyi, lub wyciąć z niej pelerynkę w kształcie koła, z miejscem na głowę na środku. Wszystko to bardzo łatwe sposoby, które możesz modyfikować w zależności od tego, ile masz czasu -bszywać koronką i wykańczać. 

 

Jak się ubrać na Halloween, by siać zachwyt i grozę? Gotowe stylizacje na Halloween, sprawdź z czego możemy skorzystać. 

Uzupełnieniem tego outfitu będą dodatki. Jako czerwony kapturek możesz zaopatrzyć się w koszyczek. Znajdziesz go na pewno w domu – wystarczy zwykły wiklinowy lub z rafii. Do niego możesz włożyć przekąski w Halloweenowym stylu, takie jak żelki w strasznych kształtach czy czerwone lizaki. Do tego stroju dodaj makijaż. Paznokcie pomaluj na czerwono, a jeśli masz więcej czasu i zacięcie artystyczne, stwórz manicure sprawiający wrażenie, jakby końce palców były umoczone we krwi. Do ust możesz włożyć sztuczne wampirze zęby i domalować stróżki krwi w kącikach ust.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *