Co to jest i jak zrobić printy we włosach? 

Co to jest i jak zrobić printy we włosach?

Absolutny hit czy kit? Jak oceniamy printy we włosach?Printy we włosach to doskonały sposób na odświeżenie fryzury lub na szybką zmianę wizerunku przed wyjściem na imprezę. Dodają smaczku fryzurze, która posiadamy i możemy zmyć je równie szybko, jak pojawiły się na naszej głowie, są więc wyjątkowo korzystną opcją dla wielu pań, które obawiają się długotrwałych w skutkach eksperymentów ze swoją urodą. 

Absolutny hit czy kit? Jak oceniamy printy we włosach? 

Jednym printy we włosach kojarzą się z szalonymi imprezami i nie widzą w nich niczego złego, inni uznają je za niepotrzebna przesadę. My jednak mówimy im zdecydowane tak, ponieważ stanowią szalony dodatek do fryzur pań, dzięki któremu mogą sprawdzić, czy dany odcień wygląda korzystnie na ich włosach oraz bezpiecznie wykonać ozdobę na swoich włosach. Jest to tania alternatywa dla zabiegów wykonywanych w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ponieważ farba w sprayu, która wykonuje się printy, kosztuje czasem mniej niż 10 złotych. Szablony są dostępne głównie w drogeriach i Internecie, jednak dobrze zaopatrzone małe sklepy z kosmetykami, również powinny posiadać ich całkiem spory asortyment. Jeśli chcemy zaszaleć z kolorem, czemu tego nie zrobić? 

Na jakie printy powinniśmy się zdecydować i dlaczego?  Na jakie printy powinniśmy się zdecydować i dlaczego? 

Jednym z najczęściej spotykanych printów jest „leopard hair”, który przywodzi na myśl włosy muśnięte słońcem, jednak w nieco bardziej punktowy sposób. Często wykonuje się ten print na włosach blond lub brązowych, platynowym lub białym, czasem czarnym kolorowym lakierem do włosów, lub farbą w sprayu. Szablon do takiego printu możemy wykonać samodzielnie, podpatrzeć jedynie efekt jaki ma się uzyskać, a następnie wyciąć gotowy wzór za pomocą nożyczek w kartce papieru. Tak wykonany print we włosach, z pewnością wywoła ciekawskie  reakcje wśród pozostałych gości. W letnie dni z tak odważnymi włosami świetnie wyglądać będzie spódnica w kolorze Twojego printu i biała, zwiewna bluzka.

Alternatywa dla printów we włosach, są w ostatnim czasie tatuaże na włosach. Podobnie jak w przypadku printów, należy je wykonywać na wcześniej ułożonej fryzurze, aby nie zdeformowały się po zmianie fryzury. Będą korzystnie wyglądać przy kokach, końskich ogonach oraz warkoczach.  

Przy tak dużej ilości dostępnych opcji co do szybkiej zmiany wizerunku, nie sposób znudzić się swoim wyglądem. Wystarczy pomysł na siebie, stworzenie stylu, aby na niemal każdej imprezie, wyglądać wyjątkowo i po wyjściu z klubu powrócić do fryzury, która nosimy na co dzień. To wspaniała opcja i warto z niej skorzystać, choćby eksperymentalnie, po to, aby sprawdzić, jak będziemy czuły się w danym odcieniu włosów. Poza tym dobrze czasem zmienić nieco swój wizerunek, aby poczuć się inaczej. Niekiedy jest to początek dalszych zmian, bardzo korzystnych, które nieco odświeżają cały wizerunek. To dobrze, aby przeprowadzać je stopniowo, właśnie za pomocą tak bezpiecznych środków, jak zmywalne farby. Zbliża się wiosna, to bardzo dobry moment, aby zmienić nieco swój wizerunek, również jeśli chodzi o włosy. Wybierzmy więc idealny print dla siebie i bawmy się fryzurami oraz kolorami na naszych włosach, a nuż któryś zostanie z nami na stałe? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *