Co stoi za nowym projektem o nazwie Happy Socks? 

Ostatnio głośno się zrobiło o niesamowitych skarpetkach marki Happy Socks. Skąd wzięło się to szaleństwo? Dlaczego jest coraz więcej Happy Socks i ich produktów w miastach takich, jak Kraków, Warszawa, Katowice? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw przyjrzeć się uważnie obecnej modzie.  

W jakich miastach w Polsce można kupić Happy Socks? 

W jakich miastach w Polsce można kupić Happy Socks? Obecne trendy to coraz bardziej jednakowe „uniformy”. W trendach jest styl normcore, którego przedstawicielem był choćby Steve Jobs. Wszyscy od biznesmenów po studentów noszą szare t-shirty, golfy i bluzy, a do tego jeansy. Nie oznacza to, że w sieciówkach nie ma kolorowych ubrań. Jednak o ile jeszcze kilka lat temu odważny, wyszperany gdzieś wzór bluzki był czymś, czym należało się chwalić, to dziś coraz częściej nie mamy ochoty na takie zakupy. Powód jest prosty. Ubrań w sklepach jest coraz więcej, a kolorowe modele z popularnych sieciówek można i tak zobaczyć na co drugiej dziewczynie na ulicy. Przez to coraz mniej osób decyduje się na takie kolorowe stroje. Jednocześnie coraz bardziej miesza się życie prywatne z zawodowym. Na Instagramie czy podczas pracy nad projektem w kawiarni musimy już wyglądać tak, by zachęcić do współpracy potencjalnego kontrahenta, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się zawodowa okazja. W związku z tym moda dodatkowo się uniformizuje. Na dowolność możemy sobie pozwolić coraz częściej tylko w detalach, takich jak skarpetki. 

Happy Socks, czyli wesołe skarpety! Skąd taka nazwa? 

Happy Socks, czyli wesołe skarpety! Skąd taka nazwa? Oferta tej części garderoby jednak nie powala w sklepach. Najczęściej można kupić po prostu czarne lub białe. Rzadziej takie z logo marki sportowej lub drobnym motywem dekoracyjnym, Kolorowe skarpetki tu już raczej głównie dział z ubraniami dziecięcymi, tak jakby dorosłym nie wypadało założyć niczego kolorowego. A przecież już Leopold Tyrmand przekonywał, że kolorowe skarpetki świetnie ożywiają strój. Z podobnego założenia wyszła właśnie szwedzka marka Happy Socks. Ich projekty to wielokolorowe skarpetki, które można nosić w każdej sytuacji. Oczywiście nie każdemu będzie wypadało włożyć do biura najbardziej soczyste wzory, ale już te w czarno-białe, geometryczne figury mogą się sprawdzić nawet w biurze. Zresztą wiele z nas w pracy nie zdejmuje kozaków czy botków, więc możemy ukryć kolorowe skarpetki wewnątrz buta wiedząc, że mamy w zanadrzu modowy sekret. Happy Socks to też zabawne motywy, jak diamenty, czereśnie czy kwiaty. Nadają się świetnie do modowych eksperymentów, takich jak noszenie skarpet do sandałów. Mogą jednak równie dobrze uzupełnić zwyczajny strój nastolatka czy młodego dorosłego. Uprawiając sport często szukamy wygodnych butów. Gdy już znajdziesz odpowiednie buty do siatkówki, zazwyczaj są one czarne albo białe. Możesz urozmaicić swój strój właśnie dzięki kolorowym skarpetkom. Jak na polskie warunki skarpetki Happy Socks są dosyć drogie. Jednak warto pamiętać, że można je nosić do wszystkiego, co pozwala dość tanim kosztem, w porównaniu do płaszcza czy butów, odświeżyć swój styl. Marka ma też w ofercie bieliznę damską i męską a także kolekcje specjalne. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *