Biustonosz bardotka bez ramiączek

Model, który na stałe przeszedł do klasyki dzięki ikonie kina, Brigitte Bardot, znany jest chyba każdej kobiecie i zapewne niejednemu mężczyźnie. Biustonosz bardotka bez ramiączek przez lata stanowił kwintesencję seksownego stylu, plasując się zaraz obok push-up’ów w kategorii popularności biustonoszy. I chociaż bardotka może mieć ramiączka, to są one odpinane, a sam biustonosz od środka jest wyściełany specjalnymi silikonowymi paskami, które uniemożliwiają zsunięcie się biustonosza, nawet jeśli go tych ramiączek pozbawimy. To idealny stanik pod głębokie dekolty i nagie ramiona, nieodłączny towarzysz sukien ślubnych i wieczorowych. W kategorii staników bez ramiączek plasuje się zdecydowanie powyżej staników multifuncjonalnych, z odpinanymi ramiączkami. Bardotka to klasa sama w sobie. Aby wyglądała dobrze, warto dobrać do niej odpowiednie majtki - sprawdź i znajdź coś dla siebie.

Czym jest biustonosz bardotka?

Biustonosz bardotka to model, który idealnie nadaje się do głębokich dekoltów, dzięki temu, że jego ramiączka można odpiąć, a sam biustonosz może dobrze trzymać się przy ciele, dzięki wszytym silikonowym taśmom w strategicznych miejscach. Bardotka modeluje i podtrzymuje piersi, jeśli ma dodatkowe wkładki - działa także jak push-up. To stanik dobry zarówno do małego jak i do większego biustu. Jeśli ciągle zastanawiamy się czym jest biustonosz bardotka, to jest to prawdziwy specjalista od zadań specjalnych.

Biustonosz bardotka - dla kogo?

Wiemy już, że to kultowy i klasyczny model, który polecany jest raczej ze względu na okazję (konieczność ubrania głębokiego dekoltu i dopasowania doń biustonosza) aniżeli ze względu na osobę. Biustonosz bardotka - dla kogo jest najbardziej odpowiedni? Oczywiście dla kobiet noszących głębokie dekolty i odsłonięte ramiona, które potrzebują wymodeować biut i jednocześnie nie epatować zbytnio nagością. Do dobry kompan na wakacje, dzięki wielości zastosowań, a także odpinanym ramiączkom może zwolnić sporo bezcennego miejsca w walizce, przeznaczonego na bieliznę w różnych rodzajach.

Gdzie kupić biustonosz bardotka

Ze względu na jego klasyczny już krój, model ten powinien być dostępny u większości producentów. Oczywiście, warto zwrócić uwagę na opinie w internecie jak również przymierzyć odpowiednią ilość modeli i wybrać markę, której biustonosz będzie najlepiej leżał. Miejsc, gdzie kupić biustonosz bardotka jest bardzo wiele, tak naprawdę od zasobności naszego portfela i potrzeb zależy który markowy sklep wybierzemy.  Z całą pewnością nie warto sięgać po biustonosze z bazarów czy sieciówek - one bowiem mogą zrobić piersiom więcej szkody niż pożytku. Zawsze należy wybierać sprawdzone marki, które specjalizują się w produkcji bielizny. W takich sklepach zawsze możemy dokupić wysokiej jakości majtki do kompletu, takie jak majtki figi z koronki, bokserki, i wiele innych, ciekawych modeli.

Dla kogo biustonosz bardotka

Biustonosz bardotka to idealny kompan dla każdej kobiety, która chce podkreślić swój biust, a jednocześnie nie zajmować miejsca w szafie niepotrzebną ilością bielizny. Bardotka to bowiem model do zadań specjalnych. Szczególnie doceniany powinien być w lecie, chociaż to raczej zimową porą zdarzają się wyjścia na wielkie gale, podczas których chcemy wystąpić z odkrytymi ramionami, zadając szyku wyjątkową suknią. To dla kogo biustonosz bardotka będzie odpowiedni, zależy w dużej mierze od stylu życia takiej kobiety. Docenią go zwłaszcza kobiety, dla których wielkie wyjścia, wymagające spektakularnej oprawy są niemal codziennością. Ale biustonosz bardotka to także nieodłączny towarzysz wielu sukien ślubnych - dzięki swoim możliwością zmiany i odpinania ramiączek, będzi epięknie współgrał z nawet najbardziej wyrafinowaną ślubną kreacją., Oczywiście dobrze mieć w swojej szafie także inne modele, które przydadzą się na inne, mniej spektakularne okazje.

Biustonosz bardotka idealny do letnich stylizacji

Letnią porą wiele jest ubrań, przy których ramiączka stanika wyglądają przynajmniej nieodpowiednio. W takich sytuacjach biustonosz bardotka idealny do letnich stylizacji, dyskretnie ukryje się za wydekoltowaną bluzką lub sukienką z makaronikami zamiast ramiączek. Letni biustonosz może przybierać nieco bardziej odważne kolory aniżeli stonowane klasyki, przez co nawet jeżeli nieopatrznie wychyli się zza ubrania - będzie raczej ciekawym dodatkiem, aniżeli żenującym elementem bielizny. Zdarzają się jednakowoż takie modele bardotek, z lekko obniżonym mostkiem, które idealnie wyglądają w towarzystwie dżinsowej kurteczki i krótkich szortów, jako uzupełnienie stylizacji na festiwal muzyczny w pełnym letnim słońcu. Nie zapominajmy też, że czasami ten model towarzyszy strojom plażowym. Do tego  modelu biustonosza idealnie sprawdzą się damskie https://zippini.pl/bokserki.

Biustonosz bardotka z odpinanymi ramiączkami

Tak naprawdę kwintesencją bardotki jest możliwość zmiany. Biustonosz bardotka z odpinanymi ramiączkami może być przydatny podczas wielu okazji - zarówno w lecie, jako kompan zwiewnych sukienek, jak i w zimie, jako uzupełnienie wieczorowych kreacji. To model zachowujący się trochę jak kameleon, pozwalający na odpowiednią stylizację w dowolnym momencie. Odpinane ramiączka tego biustonosza mają jeszcze jedną zaletę - można je skrzyżować na plecach, dzięki czemu pasują do koszulki lub sukienki w typie bokserki. Klasyka bowiem ma to do siebie, że można ją wykorzystywać na wiele różnych sposób, a w każdym z nich będzie się spełniać idealnie. Biustonosz bardotka to taki właśnie model, który swoją wielofunkcyjnością, a zarazem klasycznym wyglądem i uniwersalnością zastosowania, pasować będą do każdego biustu i niemal każdej możliwej okazji.