Jakie produkty oferuje marka Bijou Brigitte? 

Od zarania dziejów kobiety uwielbiały klejnoty i różnego rodzaju ozdoby, którymi mogły upiększać ciało. Już w epoce brązu pojawiały się naszyjniki czy nausznice, które towarzyszyły kobietom zarówno za życia jak i po śmierci. Przez stulecia kobiety kochały klejnoty i drogocenne kruszce, ozdabiały nimi siebie w miarę możliwości i wymagały odpowiednich klejnotów od swoich wybrańców. Jak śpiewała boska Marilyn Monroe - diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet, więc zawsze mile widziane były drogocenne kamienie jako podarek od zaangażowanego mężczyzny. W tak zwanym międzyczasie pojawiła się nieoceniona Coco Chanel i wyzwoliła kobiety z patriarchalnego przymusu noszenie jedynie drogocennych klejnotów - sztuczna biżuteria szturmem zdobyła kobiece serca. Była zawsze dostępna, można było ją dobierać do aktualnie panujących trendów jak również nie wydawać majątku, aby wejść w jej posiadanie. Dzisiaj to jakie produkty oferuje mark Bijou Brigitte nawiązuje do najlepszych wzorców z czasów boskiej Cocco. Dziś wyemancypowane kobiety mogą same kupować sobie biżuterię i nie jest im do tego potrzebny mężczyzna, który będzie finansował ich zachcianki. 

Komu dedykowane są produkty Bijou Brigitte? 

Wyemancypowane kobiety śladem Coco Chanel zaczęły dostrzegać dyskretny urok biżuterii nie wykonanej z kamieni szlachetnych, która podobnie jak “prawdziwa” potrafiła być prawdziwym dziełem sztuki. Do dzisiaj biżuteria z materiałów nieszlachetnych potrafi wprowadzić w błąd niejednego człowieka, a ponadto ma istotną przewagę nad drogą biżuterię. Poza tym, że jest po prostu tańsza, to jest także niejednokrotnie lżejsza, przez co może być większa i wykonana bardziej precyzyjnie i misternie. Niejedna kobieta zachwyci się tak zwaną sztuczną biżuterią, nie dziwnego - to komu dedykowane są produkty Bijou Brigitte nie zależy jedynie od zasobności portfela. To już raczej styl życia, który pozwala dopasować każdego dnia nowy biżuteryjny zestaw do kolejnej stylizacji. Kobiety kochające modę powinny być zachwycone.  

Czy Bijou Brigitte oferuje sprzedaż internetową? 

Marka Bijou brigitte przyzwyczaiła nas do obecności w wielkich centrach handlowych. Nic dziwnego - od wielu lat stanowi nieodmienny element rodzimych przestrzeni handlowych. W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej sięgamy jednak do sklepów internetowych, które oferują nam dogodne warunki dostawy, wygodny zwrot jak również szybką realizację zamówienia. nic dziwnego, że poszukując biżuterii także często sięgamy do internetu. Ale jednak czy Bijou Brigitte oferuje sprzedaż internetową, skoro posiada w Polsce tyle sklepów? Jak pokazuje strona internetowa marki, sprzedaż dotyczy głównie krajów zachodnich, niemieckojęzycznych, w przypadku Polski najczęstszym miejscem sprzedaży produktów marki jest ciągle rynek wtórny i przestrzeń przedmiotów używanych. 

Najpopularniejsze modele biżuterii Bijou Brigitte?  

Poszczególne elementy biżuterii, zupełnie jak elementy ubioru podlegają trendom i modom, przez co ich czas użytkowania naturalnie staje się coraz krótszy. Chcąc odnaleźć najpopularniejsze modele biżuterii Bijou Brigitte musimy odnieść się do pory roku i aktualnych trendów, które panują w modzie ogólnej. Kiedy popularne są delikatne elementy, jak również kiedy moda zachęca nas do przepychu - możemy sięgać po szeroki wybór biżuterii dostępnej w salonach Bijou Brigitte. 

Złoto czy srebro? 

Chociaż mody i trendy zmieniają się często, to nie tylko one wpływają na decyzję w jakim kolorze wybrać biżuterię, czy ma to być złoto czy srebro. Bowiem chyba każda kobieta ma swój ulubiony rodzaj kruszcu, który najbardziej lubi nosić i w którym jest jej najbardziej do twarzy. Kolor biżuterii powinien być także dopasowany do typu karnacji, więc nie jest to tak, że możemy kierować się jedynie swoimi preferencjami, aby wybrać najbardziej odpowiedni kolorystycznie dodatek. bez wątpienia złoto dodaje powagi i dojrzałości, a także pewnego stabilnego statusu materialnego, zaś srebro zdominowało biżuterię dedykowaną młodym osobom. nie jest to jednak reguła, której bezwzględnie należy ulegać. 

Akcesoria marki Bijou Brigitte 

Akcesoria marki Bijou Brigitte pozwalają na swobodny dobór biżuterii do konkretnej okazji, a także na co dzień. Ponieważ nie jesteśmy sztywno ograniczone ilością wisiorków w szkatułce, możemy wybierać i przebierać, aby znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią biżuterię. A pośród oferty Bijou Brigitte możemy naprawdę wybierać i przebierać, gdyż oferta obejmuje właściwie wszystkie rodzaje biżuterii i tak naprawdę wiele więcej - przecież świat nie kończy się na pierścionku czy kolczykach. To także torebki, portfele i etui na telefony, które potrafią wyczarować spektakularny look. 

Najnowsza, wyjątkowa kolekcja Bijou Brigitte 

Trendy zmieniają się w zawrotnym tempie. Dopasowanie biżuterii do zmieniającej się biżuterii to nie lada wyzwanie, aby osiągnąć najbardziej pożądany, wyjątkowy i spektakularny efekt. Najlepszą biżuterię posiada zawsze najnowsza, wyjątkowa kolekcja Bijou Brigitte, która pozwala na swobodny wybór w zależności od pory roku i potrzeb kupującej. Znając dotychczasowe osiągnięcia tej marki możemy być spokojne o kolejne kolekcje - wiadomo, że będą one spełniały najwyższe wymagania niejednej kobiety.

Aktualnie nasz asortyment nie posiada tych produktów.

Może jednak zainteresuje Cię również to