Balenciaga - ekskluzywna marka dla kobiet i mężczyzn

Hiszpański dom mody Balenciaga niebawem będzie obchodził swoje stulecie. Przez te sto lat dom mody rozrósł się do niebotycznych rozmiarów, tworząc prawdziwe imperium. Chociaż początki marki sięgają małej rybackiej wioski na hiszpańskim wybrzeżu, to marka, za sprawą swojego charyzmatycznego założyciela, jakim był Christobal Balenciaga, prędko znalazła się w Paryżu. Balenciaga ceniony był za precyzyjne krawiectwo i prawdziwe wizjonerstwo - jego spektakularne projekty zapisały się złotymi zgłoskami w historii mody. Dziś, po wielu dziejowych zawieruchach, które doświadczyły dom mody, Balenciaga - ekskluzywna marka dla kobiet i mężczyzn, bezapelacyjnie należy do grona tych najbardziej ekskluzywnych. 

Luksus na wyciągnięcie ręki - Balenciaga online

Marki z wysokich półek mają to do siebie, że nie są powszechni dostępne, to znaczy, że znalezienie sklepu, który posiada w swoim asortymencie produkty marki, nie mówiąc już o firmowym butiku, nastręcza pewnych trudności. Nic dziwnego. Jedno z niezmiennych praw marketingu wychwala zasadę niedostępności jako niezbędną w budowaniu marki luksusowej. Zapewne obecność sklepów marki zależy też od poziomu zamożności społeczeństwa. Kiedy więc daleko nam do sklepu stacjonarnego, a mamy ochotę na luksus na wyciągnięcie ręki - Balenciaga online stanowi najwygodniejsze rozwiązanie. Produkty marki można zakupić oczywiście za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego marki, ale można sięgnąć też do pośredników takich jak chociażby net-a-porter. 

Perfumy Balenciaga - najpopularniejsze zapachy

Do grona produktów sygnowanych logo marki zaliczyć możemy, oprócz ubrań i dodatków, także kosmetyki, a zwłaszcza perfumy. Nic dziwnego, że perfumy pojawiają się na rynku - stanowią idealne uzupełnienie dla luksusowych i nieco ekstrawaganckich ubrań. Ponieważ nie są nowością na rynku, perfumy Balenciaga - najpopularniejsze zapachy mają swoje wierne fanki od lat. W rankingach popularności często wspominany bywa zapach Balenciaga Paris, który oparty na fiołkach i goździkach, pozostawia wrażenie delikatnego  pudrowego. Podobną popularnością cieszą się także Florabotanica, dedykowana raczej młodym kobietom z soczystymi, miętowymi aromatami czy też znacznie bardziej łagodny w wyrazie L’Essence. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, a każdy nos o inne upodobania, stąd odbiór zapachów uzależniony jest od indywidualnych preferencji. 

Sportowe buty Balenciaga - hit ostatnich miesięcy

Christobal Balenciaga nazywany był czasami mistrzem haute couture. Jego ekstrawaganckie projekty, realizowane z niemal aptekarską precyzją niejednokrotnie szokowały opinię publiczną, ale jednocześnie zachwycały znawców. W czasach świetności domu mody pojawiło się wiele produktów, które weszły potem do historii w podręcznikach mody. Podobne miejsce mają szansę zająć sportowe buty Balenciaga - hit ostatnich miesięcy. Sprawiły niemało zamieszania, kiedy pojawiły się na nogach modelek podczas pokazu, a i później doczekały się wielu komentarzy. O ich popularności może świadczyć ilość inspiracji, jakie pojawiły się w nawiązaniu do butów Balenciagi - podobne modele możemy znaleźć w wielu sieciówkach. 

Balenciaga - co warto kupić na wyprzedażach? 

Jak każda marka, także Balenciaga organizuje od czasu do czasu sezonowe obniżki cen. Oczywiście częściej można znaleźć tańsze produkty w sklepach partnerskich aniżeli w samym butiku. Ponadto najłatwiej na wyprzedażach upolować zapachy aniżeli ubrania. Jeśli bowiem chodzi o markę Balenciaga - co warto kupić na wyprzedażach jest trudne do jednoznacznego oszacowania. Zapewne wszystko - produkty luksusowych marek to czasami świetna lokata kapitału, zwłaszcza jeśli chodzi o pojedyncze egzemplarze albo limitowane kolekcje. W niższej cenie warto zawsze kupować klasykę - która nie wyjdzie z mody, im lepszej marki - tym dłużej posłuży. 

Luksusowe akcesoria marki Balenciaga

Chociaż dom mody Balenciaga słynie z wyjątkowych ubrań haute couture, to w swojej kolekcji rok rocznie pracuje także nad akcesoriami. Oczywiście marka posiada w swojej ofercie także perfumy, które zdążyły doczekać się wielu zagorzałych fanów. Trzeba przyznać, że akcesoria, podobnie jak ubrania marki Balenciaga, robią wrażenie starannością wykonania i jakością wykorzystanych materiałów. Ich stylistyka jak i wybrane, najczęściej intensywne, kolory nawiązują do innych projektów marki i świetnie je uzupełniają. Luksusowe akcesoria marki Balenciaga to świetny pomysł na praktyczny prezent, który długo będzie służył obdarowanego.  

Najmodniejsze kroje torebek od Balenciagi

Dom mody Balenciaga nie podąża za modą, on sam kreuje trendy, jakie będą rządzić w kolejnych sezonach. Stąd też pytanie o najmodniejsze kroje torebek od Balenciagi jest nieco nie na miejscu. Torebki Balenciaga są modne, bo to po prostu Balenciaga. Przy okazji mogą nawiązywać do aktualnych trendów, ale nie podążają za nimi ślepo. Na tym też polega ponadczasowość tej, a także innych luksusowych marek: są poza modą, mogą nawiązywać do niej, ale raczej jako kreatorzy aniżeli odtwórcy. Nic dziwnego, pobierając opłatę za luksus w niebotycznych cenach produktów, marka powinna dawać w zamian coś wyjątkowego, co podkreśla prestiż, co nie jest dostępne dla rzesz zwykłych ludzi.  

Aktualnie nasz asortyment nie posiada tych produktów.

Może jednak zainteresuje Cię również to