Altercore - obuwie najwyższej jakości

Zapewne jeśli chciałoby się spróbować rozszyfrować słowa od których wzięła nazwę marka Altercore, byłaby to bez wątpliwości zbitka słów “alternatywny” i “hard core”, co razem może dawać obraz zatwardziałego przedstawiciela kontrkultury. Pewnie ten trop nie jest przesadzony, bowiem w całości polska marka Altercore specjalizuje się w obuwiu dla przedstawicieli alternatywnego stylu życia. Marka powstała na podbudowie rockowego buntu początków lat 90’tych i fascynacji punkiem. Pomimo przeznaczenia dla specyficznej grupy odbiorców, Altercore - obuwie najwyższej jakości, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, także spoza subkultur. To cenna informacja, zwłaszcza w odniesieniu do mody, która czerpie z dorobku rockowych buntowników, niezmiennie stawiając sobie za wzór Vivienne Westwood jako naczelną projektantkę buntowników dzisiejszych czasów.  

Nie tylko stacjonarnie - Altercore sklep online

Obuwie Altercore dedykowane jest specyficznemu odbiorcy, który wymyka się masowym gustom. Wobec tego trudno byłoby funkcjonować dedykowanemu butikowi, jeśli mieliby do niego zjeżdżać zainteresowani z całego kraju. Ponieważ myślenie o marce wykracza poza schematy, markę można spotkać nie tylko stacjonarnie - Altercore sklep online jest najwygodniejszym miejscem, aby kupić te nietuzinkowe buty. Duży wybór sprawia, że zadowoleni z zakupów będą nie tylko wyznawcy punk rocka po drodze do Jarocina, ale także wszyscy, którzy chcą dodać swojej stylizacji drapieżnego uroku, odrobinę pazura, aby nie wyglądać mdło. Buty Altercore są absolutnie nietuzinkowe.  

Jaki rodzaj obuwia oferuje marka Altercore? 

W dzisiejszych czasach trudno jest być buntownikiem, nie ulegającym masowym gustom. Dlatego też należy docenić, iż marka Altercore ma siłę dążyć pod prąd produkując ciągle nietuzinkowe buty, przeznaczone dla mas. Jeśli chcemy dowiedzieć się, jaki rodzaj obuwia oferuje marka Altercore, wystarczy zerknąć na stronę. Przede wszystkim warto uwagi są dwie linie - klasyczna i wegańska. Będą z niej zadowoleni wszyscy, dla których los zwierząt nie jest obojętny a jednocześnie nie chcą rezygnować z noszenia ukochanych glanów. marka Altercore do wspomniane już glany, ale także trampki w różnych modelach. To toporne, czarne buty na obcasie, które równie dobrze jak w punkowej estetyce, sprawdziłyby się na Castle Party. 

Obuwie dla kobiet i mężczyzn

Pewną oczywistością wydaje się fakt, że marka oferuje obuwie dla kobiet i mężczyzn. Niektóre modele nie różnią się szczególnie niczym poza rozmiarem. Tak jest najczęściej w przypadku glanów, zwłaszcza tych w uniwersalnych, stonowanych kolorach. Zdecydowanie trudniej jest kupić mężczyznom obuwie w odpowiednim rozmiarze, które będzie miało niecodzienny, kolor, na przykład fuksji. Być może wynika to z popytu i większej potrzeby do bycia zachowawczym u panów - niewielu jest odważnych, którzy chętnie nosiliby kolorowe obuwie. Z drugiej strony poszkodowani bywają ci, których takich zupełnie niecodziennych butów szukają.  

Ciekawe stylizacje z obuwiem Altercore

Aby poszukać inspiracji na ciekawe stylizacje z obuwiem Altercore, wystarczy wybrać się na jakikolwiek festiwal kultury alternatywnej w Polsce. Może to być festiwal punkowy, ale może być to także letni festiwal w Kostrzynie, gdzie nie brakuje ciekawie wystylizowanych młodych ludzi. Jeśli jednak nie chcemy lub nie możemy wybrać się na festiwal, żeby bezpośrednio przyglądać się stylizacjom uczestników, możemy pooglądac fotorelacja, które z każdej imprezy pojawiają się w internecie niemalże w ilościach hurtowych. Obuwie, jakie produkuje marka Altercore to dobry dodatek, aby urozmaicić stylizację i nie przygnieść jej totalnym, alternatywnym lookiem. Nieodmiennie, masywne buty pasują do zwiewnych sukienek i krótkich letnich szortów, na zasadzie kontrastu. Mogą pasować także do biurowego dress code, stanowiąc przeciwwagę dla klasycznej garsonki. Najlepiej jednak buty Altercore sprawdzają się w obrębie swojej własnej kategorii, jako obuwie młodych duchem buntowników i nonkonformistów.  

Marka Altercore - dla kogo?

Marka Altercore produkuje obuwie dla specyficznego odbiorcy docelowego. Nietuzinkowy sposób życia wyraża się, a nawet manifestuje, także przez wygląd. Jeśli mielibyśmy to doprecyzować, to marka Altercore - dla kogo tworzy swoje kolekcje, byliby to przede wszystkim młodzi ludzie, którzy wyznają bezkompromisowość w codziennym funkcjonowaniu, odznaczają się konsekwencją i odwagą. W niektórych bowiem miastach bycie alternatywnym to wyzwanie wymagające dużych nakładów odwagi.  

Wielkie wyprzedaże w Altercore

Podobnie jak w przypadku wielu innych marek, szperając w zakamarkach oficjalnego sklepu internetowego, można natknąć się na wyprzedaże, które pozwalają na zakup pełnowartościowych ubrań w niższej cenie. Podobnie ma się sprawa w Altercore. Obserwując wielkie wyprzedaże w Altercore można natknąć się na klasyczne obuwie alternatywne, takie jak na przykład glany w cenie niższej aniżeli cena regularna. Wyprzedaż daje szansę na zakupy trampek i półbutów, nie tylko w klasycznej wersji, ale także w wersji wegańskiej, która to opcja staje się niezwykle ważna dla coraz liczniejszej grupy młodych osób.